IPhone'u alanlar hangi sebeple alıyorlar?

50 bin liraya iPhone 15 almak nedir Allah aşkına? 60 Hz ekrana o parayı asla vermem. Hatta 60 Hz ekrana 20 bin lira bile vermem. Sene olmuş 2023. Amerika da bu telefonlar normal fiyatta alanlar borca girmeden alıyor. Türkiye'de asla fiyatını hak etmiyor ha gidip Amerika'da 800 dolara alırsan ona lafım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parası olan alıyor, bazen gösteriş bazen zevk meselesi.

Ne bu 120 Hertz sevdası kardeşim? Uçak mı kaldırıcan Call of Duty Modern Warfare 3 CS falan mı oynayacanda bu kadar 120 Hertz istiyorsun? Parası olan acınır gocunmaz. Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.

60 Hz olmasına lafım yok. 60 Hz bana ne özellik vadediyor da o parayı vereyim sırf arkasında elma var diye mi?

Ne bu 120 Hertz sevdası kardeşim? Uçak mı kaldırıcan Call of Duty Modern Warfare 3 CS falan mı oynayacanda bu kadar 120 Hertz istiyorsun? Parası olan acınır gocunmaz. Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.

O paraya gider RTX ekran kartlı laptop alırım. Her oyunu 4K da oynarım keyfime bakarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
50 bin liraya iPhone 15 almak nedir Allah aşkına? 60 Hz ekrana o parayı asla vermem. Hatta 60 Hz ekrana 20 bin lira bile vermem. Sene olmuş 2023. Amerika da bu telefonlar normal fiyatta alanlar borca girmeden alıyor. Türkiye'de asla fiyatını hak etmiyor ha gidip Amerika'da 800 dolara alırsan ona lafım yok.

Konunun başlığına hitaben;
Maddi durumum kendime göre iyi, ihtiyacımı bu şekilde karşılayacağımı düşünüyorum ve bu markayı tercih ediyorum.

60 Hz olmasına lafım yok ama pardon da 50 bin liraya enayi değilim 60 Hz bana ne özellik vaat ediyor da o parayı vereyim sırf arkasında elma var diye mi?

O paraya gider RTX ekran kartlı laptop alırım her oyunu 4K da oynarım keyfime bakarım normal telefonlarda yapacağım işleri yapabilen bir telefona 50 bin verecek enayi daha olmadım bir gün telefondan anlamayan marka takıntılı bir enayi olursam alırım.

Zevk meselesi itibar olarak da kullaniliyor kimiside daha guvenli oldugu icin kimisi yatirim amacli sattiginda degeri dusmuyor para ediyor Android öyle degil 10'a alirsin 2ye satarsin iPhone 10 alirsin 8 satarsin mevzu bu mantikli aslinda.

Kimse sizi o telefonu almanız için zorlamıyor. 😃

Geri
Yukarı