IPhone'u iTunes üzerinden yedeklemek

Gwiazdka

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar,

iTunes üzerinden telefon yedeklemesi yapılınca telefonda bulunan hangi dosyalar yedekleniyor acaba? Cumartesi günü telefonumu bakıma götüreceğim, telefonumun içerisinde yer alan bütün dosyaları yedeklemek istiyorum. Bunun için bir yol mevcut mu acaba?

Ayrıca bilgisayarım üzerinden iPhone klasörüne girip direkt kopyala yapıştır ile fotoğraf ve videoları atmaya çalıştığımda sürekli sistem çalışmıyor tarzında bir hata alıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone’unuzu bilgisayara bağlayıp, iTunes’i açın. Gerekli izinleri ve güncellemeleri yapın. iTunes’iniz ve iPhone’unuzun iOS sürümünün güncel olduğuna dikkat edin.
iTunes üzerinden iPhone’u yedekleye basın. Fotoğraflar, uygulamalar, rehberiniz, dosyalarınız, uygulamalarınızın bilgileri, Whatsapp konuşmalarınız... Hepsi yedeklenecektir. Telefonunuz sıfırlandıktan sonra tekrar iTunes’e bağlayın ve iPhone’a geri yükle / Yedekten kur diyin, yedeklemenizi seçin. Cihazınız eski haline dönecektir, uygulamaların inmesini bekleyeceksiniz sadece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı