''iPhone'un güncellenmesini veya geri yüklenmesini gerektiren sorun var'' hatası

326001

Kilopat
Makaleler
4
1611772909795.png

Kardeşim ile kendi telefonuma DFU mod uygulamak istedim. Kardeşimde böyle bir şey çıktı. Bu iyi bir şey mi? Sorun var ve geri yükleyince düzelecek mi demek?
@Metafractal @Tim @Oğuzhan T @Setsuna Yuki
Ben bir sorun var diyordum :D Acaba geri yükle dersem sorun çözülür mü? Çözüldüğünü gene DFU moda girerek mi anlarım?

Dfu moduna girdiğiniz için bu uyarıyı veriyor endişe etmenize gerek yok yapmanız gereken önce ITunes'in en son sürüm mü oldugunu kontrol etmek ardından geri yükleye tıklayın sonrasında bir menü çıkacak çıkan menüden güncelle ve geri yükle deyin böylelikle temiz kurulum yapmış olacaksınız.

Telefon 15-20 dakika sonra dfu modunda çıkıyor olması lazım. İndirme işlemi bitikten sonra telefonu tekrar dfu moduna al sonra yine aynı menü gelecek menüleri geçtikten sonra yükleme işlemi başlayacaktır. Sıkıntı olmaz. İndirme işlemi henüz bitmedigi için Apple logosu ve çubuk kısmı gelmiyor.

Beklemeni tavsiye ederim 13 dakika kalmış. Yapman gereken sadece telefon dfu modundan çıktıysa indirme işlemi bitikten sonra dfu moduna al çıkmadıysa bir şey yapmana gerek yok. İndirme işlemi bittikten sonra kendisi otomatik yüklemeye başlayacaktır.
Beklemeni tavsiye ederim 13 dakika kalmış. Yapman gereken sadece telefon dfu modundan çıktıysa indirme işlemi bitikten sonra dfu moduna al çıkmadıysa bir şey yapmana gerek yok. İndirme işlemi bittikten sonra kendisi otomatik yüklemeye başlayacaktır.

Dfu moduna aldıktan sonra telefona dokunmayın kapatmayın ellemeyin kısaca yoksa cihaz blick olabilir yani zarar görebilir.

Yok anlamadın sanırım. DFU modunda iken normal haline geldi. Yani telefon açıldı. Acil işim olduğu için aldım telefonu. Ama zaten kendi açılmıştı.
Bu da mı zarar verir? Ve şu an indirme vs. kalmadı.

Tamamdır sıkıntı olmaz. Güncelleme bittikten sonra tekrar dfu moduna alıp taktığında güncellemeyi yükleyecektir. Kendisi açılması normal cihaz en fazla 20 dakika falan dfu modunda kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı