iPod Touch 5 pil değişimi nerede yapılır?

rydn

Hectopat
İyi akşamlar. Elimde pili bitik bir iPod Touch 5 var. Bunun pilini nerede değiştirtebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pili her telefoncuda ve bilgisayarcıda olmaz hocam. Pilini internetten satın alıp bir telefoncuya yaptırabilirsiniz. Eliniz yatkınsa kendiniz yapabilirsiniz.

Pili her telefoncuda ve bilgisayarcıda olmaz hocam. Pilini internetten satın alıp bir telefoncuya yaptırabilirsiniz. Eliniz yatkınsa kendiniz yapabilirsiniz.
Ekran değiştirmiştim daha önce ama pil işini yapabileceğimi zannetmiyorum.
Yani pili ve cihazı verirsem telefoncu takabilir mi? iPhone ile aynı yapıda olmadıkları için belki yapamaz diye düşünmüştüm.

Ekran değiştirmiştim daha önce ama pil işini yapabileceğimi zannetmiyorum.
Yani pili ve cihazı verirsem telefoncu takabilir mi? iPhone ile aynı yapıda olmadıkları için belki yapamaz diye düşünmüştüm.

Sorarsınız hocam. İşinin ehli bir insan değişimini yapabilir. Olmadı Apple servisine verin onlar kesin olarak değişim yapar ama biraz daha tuzluya gelir.

Sorarsınız hocam. İşinin ehli bir insan değişimini yapabilir. Olmadı Apple servisine verin onlar kesin olarak değişim yapar ama biraz daha tuzluya gelir.
Apple'nin sitesinden baktım. 6 ve 7. nesile değişim yapıyorlar. Pili almadan önce gezinirim telefoncularda biraz, yapabilenden fiyat alır pili de sipariş ederim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı