iPod Touch 6. Nesil Alınır Mı ?

İpod kılıfı bulmak pek kolay değil. Ayrıca 5 serisinin kılıfı oluyor fakat önden biraz bosluk kalıyor, ipod daha ince olduğu için. Bende ip5 kılıfının arkasına peçete kesip yerlestirmistim öyle kullanıyodum. :D

İpod kılıfı bulmak pek kolay değil. Ayrıca 5 serisinin kılıfı oluyor fakat önden biraz bosluk kalıyor, ipod daha ince olduğu için. Bende ip5 kılıfının arkasına peçete kesip yerlestirmistim öyle kullanıyodum. :D
Vay güzel taktik :D Şimdi sadece apple.com da satılıyor 6.nesil. Teknosa'ya falan ne zaman gelir ?

Hocam aklıma bir soru takıldı. Biliyorum hat takılmıyor ama yine de sorayım. Whatsapp'ı telefona bir şekilde kurabilir miyiz ?

Vay güzel taktik :D Şimdi sadece apple.com da satılıyor 6.nesil. Teknosa'ya falan ne zaman gelir ?

Hocam aklıma bir soru takıldı. Biliyorum hat takılmıyor ama yine de sorayım. Whatsapp'ı telefona bir şekilde kurabilir miyiz ?
İphone dan uygulama dosyalarını almak gerekiyo falan filan. Ben ipad e çok denedim beceremedim.

Ne zaman gelir bilemem fakat gelsede aynı fiyat olur muhtemelen, hazır İphone'lara 3. zamda gelebilirmis o yüzden bende almayı düsünüyorum fiyatı asırı derecede uygun.
İpod Whatsapp desteklemiyor.

6. Nesil şu ana kadar çıkmış son ipodlar mı?
Aynen.

Whatsapp yüklenebiliyor, jailbreak olmadan ama biraz karışık bir işlem ve bunun için bir iphone olması da gerekli (tek seferlik)

Eğer almadıysan 16 GB tavsiye etmem. Sonuçta biraz oyun biraz müzik yükleyeceksin. Hafıza da arttırılmıyor. Eninde sonunda 16 GB yetmez. Zaten 16 GB'ın hepsini kullanamıyorsun. Eğer uzun süre kullanacaksan 32 GB öneririm. 64 GB gereksiz olur.

Kesinlikle alınır. Gerçekten güçlü bir cihaz ve şık. Mavi rengi bence en hoş ve 32GB model en uygunudur. Çünkü güncellemeler olsun uygulamalar olsun müzikler olsun 16GB kesinlikle aşar. 32 GB alınması daha mantıklıdır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı