IPS ekranda ışık sızması var

Zamanın varsa şikayet kaydı aç. Ama ölü piksel olmadığı sürece bence o zahmete de girmezdim. Yeni gelecek ekranda ölü piksel veya daha fazla ışık sızması yaşamayacağının garantisi yok. Böyle 4 5 defa ekran değiştiren gördüm. Çok zaman alıyor yoruyor insanı. :D

Zamanın varsa şikayet kaydı aç. Ama ölü piksel olmadığı sürece bence o zahmete de girmezdim. Yeni gelecek ekranda ölü piksel veya daha fazla ışık sızması yaşamayacağının garantisi yok. Böyle 4 5 defa ekran değiştiren gördüm. Çok zaman alıyor yoruyor insanı. :D
Şans işi, şuana kadar kullandığım 2 IPS monitörde de hiçbir sıkıntı çıkmadı. 14 gün iade hakkı var zaten arkadaşın onun yerinde olsam ya değişim isterim ya da iade.

OLED dışındaki tüm panellerde (IPS, VA, TN) bu tür sorunlar normal. Zaten kamerada fazla çıktığını, gözünle daha az gördüğünü söylemişsin, bu durumda boşa kuruntu yapmana gerek yok. İlla değiştireceğim diyorsan da yeni gelende daha fazla olma ihtimali var haberin olsun.

Arkadaşlar ürünü şuan geri yolladım gerekli kontrolun sağlanmasınının ardından değişim veyahut iade olarak tercihimi yapicagim. İlginiz için müteşekkirim...

Yeni konular

Geri
Yukarı