IPS monitörde ışık sızması

Merhaba. IPS ekranlarda ışık süzmesi olduğunu okudum fakat benim bilgisayarımda biraz fazla geldi ve bende iade etmeye karar verdim sizce iade kabul edilir mi? Size göre fazla mı yoksa az mı ışık süzmesi? Bilgisayarım HP Victus16 fotoğraflarını alta bırakıyorum.
Ayrıyeten fotoğrafta çıkmamış lakin en solda da mevcut bunun küçüğünden.

Dosya Ekleri

• F43859B3-F6B7-4DDA-8F5D-7EEA503DA0A1.jpeg
    F43859B3-F6B7-4DDA-8F5D-7EEA503DA0A1.jpeg
    266,4 KB · Görüntüleme: 171
Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaz garanti içinde mi?

Merhaba. IPS ekranlarda ışık süzmesi olduğunu okudum fakat benim bilgisayarımda biraz fazla geldi ve bende iade etmeye karar verdim sizce iade kabul edilir mi? Size göre fazla mı yoksa az mı ışık süzmesi? Bilgisayarım HP Victus16 fotoğraflarını alta bırakıyorum.
Ayrıyeten fotoğrafta çıkmamış lakin en solda da mevcut bunun küçüğünden.

Hocam HP servisi bu konuda pek ilgi duymuyor bende de aynı sorun var aynı PC.

Dosya Ekleri

• E9E36569-BB0C-465B-BE66-D178AE422D6E.jpeg
    E9E36569-BB0C-465B-BE66-D178AE422D6E.jpeg
    201,9 KB · Görüntüleme: 160
Evet gerçekten normal ekranda bile fark edilmeye başladı az önce yeniden çektim siyah ekran açıp bakın isterseniz yukarılarda da başladı.

Evet hem de 14 gün dolmadı.

Hocam içinize sindiyse kalsın sinmediyse onlarda kalsın diyorum son söz sizin... Ben ayrı bir monitör ile kullanıyorum yarı memnunum diyebilirim...

Hocam bende IPS ekranlı bir laptop kullanıyorum sizin sol taraftakinden bile daha az neredeyse fark edilmeyecek kadar ışık sızması var bence bir servis ile görüşün.

İadeye yollayacağım alırlar mı sizce.

14 gün geçmediyse sorun belirtmeden iade edin. Yoksa teknik servise gidiyor. İşiniz kolay çözülmüş olur. Ancak değişim istiyecekseniz teknik servisin bakması gerekir.

14 gün geçmediyse sorun belirtmeden iade edin. Yoksa teknik servise gidiyor. İşiniz kolay çözülmüş olur. Ancak değişim istiyecekseniz teknik servisin bakması gerekir.
Hocam direkt iade olmuyormuş çünkü ikinci ele giriyor kurulum yaptığınız için falan dendi bende ayıplı ürün olarak 14 gün içinde iade hakkımı kullanmak istiyorum dedim kod falan verdiler inceleyeceklermiş
Hocam bende IPS ekranlı bir laptop kullanıyorum sizin sol taraftakinden bile daha az neredeyse fark edilmeyecek kadar ışık sızması var bence bir servis ile görüşün.
Hocam araştırdım diğerlerinde az var ve sadece siyah ekranda belli oluyormuş ben şuan ets oynuyorum onda bile belli ediyor
Alırlar diye bir kaide yok almak zorundalar eksiksiz ve özenli videolu şekilde işlem yaparsanız...
Umarım hocam teşekkürler

Geri
Yukarı