IPS Monitör Tavsiyesi

Bütçe
3500TL'ye kadar.
Acer ve LG hiç bakmadım ama Asus'un bu ve bunun bir kaç alt modeli VG259QM incelediklerimin arasındaydı.

2 soru var şuan kafamda;
1 - Yüksek hz monitörde ekran yırtılma riski dedikleri şey (hala ne olduğunu anlamadım.)
2 - 1080'den 2kya geçmediğim için 2 sene sonra pişman olurmuyum.

Acer ve LG hiç bakmadım ama Asus'un bu ve bunun bir kaç alt modeli VG259QM incelediklerimin arasındaydı.

2 soru var şuan kafamda;
1 - Yüksek hz monitörde ekran yırtılma riski dedikleri şey (hala ne olduğunu anlamadım.)

1- Yırtılmayı G-Sync açarak engelleyebilirsin.
2- Sistemi ileride geliştireceksen pişman olursun.

2 soru var şuan kafamda;

Sistemi geliştirecekseniz evet, pişman olursunuz. Belki 2 değil ama 4 sene sonra neden 1440p almadım dersiniz.

Monitörüm yok 60hz ufak, gidip gelen, ekranı titreyen bir monitörle idare ediyorum ve gözlerimi ciddi şekilde çok yoruyor. Kıbrıs'a sizdeki gibi istedim tak yarın kapımda sistemi olmadığı için 2-3 ay aralıklarla Türkiye'den alma ve getirtme şansım oluyor. Şuan zaten piyasa karışık, ekran kartı yok. O yüzden aradan monitörü çıkartmak istedim.

Monitörüm yok 60hz ufak, gidip gelen, ekranı titreyen bir monitörle idare ediyorum ve gözlerimi ciddi şekilde çok yoruyor. Kıbrıs'a sizdeki gibi istedim tak yarın kapımda sistemi olmadığı için 2-3 ay aralıklarla Türkiye'den alma ve getirtme şansım oluyor. Şuan zaten piyasa karışık, ekran kartı yok. O yüzden aradan monitörü çıkartmak istedim.
BenQ Mobiuz öneririm o zaman hocam, sorunsuz bir model.

İlginize çok teşekkür ederim son olarak şu monitörü de sorup aralarından bir tercih yapmak istiyorum;

Sırf makyaj mı yoksa parasını hak ediyor mu sizce? Acer'ın atılan modeli ile aynı gibi ama aralarında bin lira fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı