IPS panel monitör önerisi

Bütçe
5000
1920x1080 27 inç yakından bakınca pixeller sayılmıyor mu? MSI 27 inç 1080p monitör kullanma fırsatım olmuştu üşenmesem yakından bakarak pixelleri sayabiliyordum. Bence 1080p en fazla 24 inç ekranda kullanılmalı. Tüplü TV'den hallice oluyor diğer türlü.
Hocam benim monitör de dibine girmen lazım. Öbür türlü piksel görme yok. Zaten bu monitörü ondan tercih ettim. Ben 50-55cm mesafeyle kullanıyorum sorun yok.

24inç için IPS güzel bir örnek buldum ancak G-sync desteklemiyor

kullanıyorum hocam, nvidia g-sync destekliyor. araştırıp alabilirsiniz bu modeli. hiç ghosting yok. 165 hz, iyi bir monitör bence.

cw, ses çınlaması gibi bir şey yaşamadım ben üründe. hatta ışık sızması da pek yok gözlediğim kadarıyla.

gayet memnunum üründen. teknoloji biraz şans gerçi. ne alırsanız alın güvenilir bir yerden almaya bakın.

Son düzenleme:
kullanıyorum hocam, nvidia g-sync destekliyor. araştırıp alabilirsiniz bu modeli. hiç ghosting yok. 165 hz, iyi bir monitör bence.

cw, ses çınlaması gibi bir şey yaşamadım ben üründe. hatta ışık sızması da pek yok gözlediğim kadarıyla.

gayet memnunum üründen. teknoloji biraz şans gerçi. ne alırsanız alın güvenilir bir yerden almaya bakın.
Evet gerçekten güzel monitör canlı deneme fırsatım oldu ben de CW sorunu yaşamadım.Dell S2522HG Monitör bu monitör daha güzel gibi geldi.

bahsettiğiniz monitörü denemedim, yorum yapamayacağım o yüzden.

özellikler aradaki fiyat farkına değecek mi emin değilim. o fiyata çıkacak olsam 2k bir monitör bakardım şahsen. youtube'dan inceleme videolarına veya bulabilirseniz karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz hocam.

Ben de kullanıyorum, G-Sync desteği de var monitörün kendi sitesinden bakabilirsiniz.
Emin miyiz hocam? Yoksa ben mi bulamıyorum?

Ekran görüntüsü 2023-03-31 135113.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı