IPX41-D3 anakart FSB ögrenme

SkaikruWanheda

Centipat
Arkadaşlar benim şu an kullandıgım işlemci Intel Pentium Dual Core E6700 3.20 GHz 1066 FSB degerine sahip ama ben Q9550 almak istiyorum, onun ise 1333 FSB degeri var anakartım ise IPX41-D3, Q9550 gibi farklı FSB degerine sahip işlemciyi kullanabilir miyim? Cevaplarsanız çok teşekkür ederim.

Takabilirsin hocam problem olmaz ama çoğu oyunda yeterli performans vermez o işlemci ile paranızı hiç etmiş olursunuz.

Hocam teşekkürler ama şu anki işlemcim genelde kullanımı %100 oluyor sürekli zaten fazla oynadıgım oyun yok bir LoL oynuyorum onda sıkıntı olmuyor Twitch veya YouTube'da 720, 1080p izlerken bile bilgisayar kasıyor bu sebepten ötürü almak istiyorum önereceğiniz işlemci var mı acaba 775 pin IPX41 D3 Anakartıma.

E5450 işlemci bul uygun fiyata, BIOS modlamayı öğren tak kullan. Anakartın için en ideal işlemci en güçlüsü odur.

Hocam ben o işlemciye baktım da arkadaşa sordum anakart E5450 için senin anakart desteklemiyor o işlemciyi dedi bana. Anakart maksimum 65 W TDP destekliyor demişti sanırım.

Son düzenleme:
Hocam ben o işlemciye baktım da arkadaşa sordum anakart E5450 için senin anakart desteklemiyor o işlemciyi dedi bana. Anakart maksimum 65 W TDP destekliyor demişti sanırım.
Limitler genellikle güvenilir seviyede olması için düşük tutuluyor, ben olsam şansımı denerdim sistem zaten eski. Tercih sizin. O limitlerin çok üstünde senelerce anakart kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı