Irak'taki Laptop Fiyatları

Vergi cennetine hoşgeldiniz. Ne vereyim abime? TRT payı? ÖTV? KDV? DSAV? SPLŞADV? ASDASDV?

Bu fark cidden vergi mi?

Buyrun beyler. Dayım Irak’ta çalıştığı için laptop fiyatları çıkarmış. Bizim ülkemizde ki ile ortalama en düşük 3000₺, en yüksek 7000₺’ye kadar fark var. Hp Omenlerin fiyatı beni kendimden aldı resmen.
Hocam bu liste Irak'ta hangi mağazaya ait söyleme şansınız var mı? Bir arkadaşımın babası Irağa gidecek ve arkadaşıma laptop alacak, benden oradaki bilgisayarlara bakmamı istediler fakat internette bir şey bulamadım, Arapça arama bile yaptım ama internet sitelerinde güncel laptoplar bulamadım. Eğer ki babası istediğimiz laptopu bulamazsa gider aynı paraya kazıklanır diye korkuyoruz, o yüzden nererden alacağını ve hangi bilgisayarı alacağını söylemem gerekiyor.

Buyrun beyler. Dayım Irak’ta çalıştığı için laptop fiyatları çıkarmış. Bizim ülkemizde ki ile ortalama en düşük 3000₺, en yüksek 7000₺’ye kadar fark var. Hp Omenlerin fiyatı beni kendimden aldı resmen.
İyi akşamlar.Dayınız Irak'tan laptop getirebilir mi?
Instagram'dan görüşebilir miyiz laptop mevzusunu ya da başka bir yerde? Lütfen dönüş yapar mısınız?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı