Irak'tan Gaming laptop alınır mı?

kornstyla

Picopat
Gaming laptop alacağım bunun için 22 ile 40 bin TL arası bir fiyat belirledik. Sonrasında bu fiyatlar doğrultusunda bir liste yaptım. Aileme söyledikten sonra bana Irak'tan ucuza getirebileceklerini söylediler. Ama bana hiç güvenilir gelmiyor. Aldığım laptop orijinal olur mu veya donanımları sıkıntılı olur mu, garanti konusu ne olur, bir arıza yaşadığımda nereyle iletişime geçeceğim bunlar hep aklımda olan sorular. Ayrıca en çok istediğim model Dell'in G15 5530 G155530013wh modeli ya da bunun bir üstü G16 7630 G167630005wh modeli. Bu iki model Türkiye'de bile sadece 1 yerde falan varken ben bunu Irak'ta nasıl bulacağım?

Eğer gerçekten Irak'tan Gaming laptop almak mantıksız ise ailemi bu fikirden vazgeçirmem için taktik verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyenin tuşlarının üstünde Latin harfleri olur ya işte hani bir de o tuşların üstünde küçük küçük arapça harfleri olursa ne olur. 😂

Dosya Ekleri

• images-15.jpeg
    images-15.jpeg
    21,4 KB · Görüntüleme: 40
Reis yanlış anlama da başka ülke mi kalmadı? Mazallah ekranda ölü piksel yerine AK47 mermisi de çıkabilir.

Ne alaka?

En iyisi Türkiye'den almak Irak'tan alırsanız bomba olma ihtimali fazla.
Bomba gibi laptop.
Tabii ki alınır, Irak'tan neler neler alınıyor 😄

Arkadaşlar kusura bakmayın da sıkıntılı mısınız?

Klavyenin tuşlarının üstünde Latin harfleri olur ya işte hani bir de o tuşların üstünde küçük küçük arapça harfleri olursa ne olur. 😂

Böyle bir şeyin olması garanti mi yoksa üründen ürüne değişir mi?

Gaming laptop alacağım bunun için 22 ile 40 bin TL arası bir fiyat belirledik. Sonrasında bu fiyatlar doğrultusunda bir liste yaptım. Aileme söyledikten sonra bana Irak'tan ucuza getirebileceklerini söylediler. Ama bana hiç güvenilir gelmiyor. Aldığım laptop orijinal olur mu veya donanımları sıkıntılı olur mu, garanti konusu ne olur, bir arıza yaşadığımda nereyle iletişime geçeceğim bunlar hep aklımda olan sorular. Ayrıca en çok istediğim model Dell'in G15 5530 G155530013wh modeli ya da bunun bir üstü G16 7630 G167630005wh modeli. Bu iki model Türkiye'de bile sadece 1 yerde falan varken ben bunu Irak'ta nasıl bulacağım?

Eğer gerçekten Irak'tan Gaming laptop almak mantıksız ise ailemi bu fikirden vazgeçirmem için taktik verir misiniz?

Hocam Irak'tan gelirse Allah korusun Android yüklü gelir. Irak'tan getirdiklerinde 1-2 hafta bir şey fark etmezsiniz. Daha sonra yavaş yavaş donmalar kasmalar, sonlara doğru çökmeler. Bakarsınız sorun ne, laptopta işlemci yokmuş :facepalm: Şaka maka alınmaz hocam garanti olmaz bir kere. Daha sonra arkadaş ortamında "ooo kanka laptopu nereden aldın" dediklerinde Irak derseniz bir saddam Hüseyin damgası yersiniz. Alınmaz yani.

Geri
Yukarı