Irak'tan Gaming laptop alınır mı?

Laptop'u kargolayan elemanlar bunlar olabilir.

kargo.jpg

Kardeşim insanların fikirlerini öğrenmeye geliyorsun sonra karşı çıkıyorsun laptop gelince klavyesi arapça olunca kullanırsın belki.

Hocam Irak'tan gelirse Allah korusun Android yüklü gelir. Irak'tan getirdiklerinde 1-2 hafta bir şey fark etmezsiniz. Daha sonra yavaş yavaş donmalar kasmalar, sonlara doğru çökmeler. Bakarsınız sorun ne, laptopta işlemci yokmuş :facepalm: Şaka maka alınmaz hocam garanti olmaz bir kere. Daha sonra arkadaş ortamında "ooo kanka laptopu nereden aldın" dediklerinde Irak derseniz bir saddam Hüseyin damgası yersiniz. Alınmaz yani.

Tamamdır teşekkür ederim.

Orijinal olduğundan eminseniz alınır ama bence Türkiye'de olan model alın. Türkçe klavye alıp takarsınız.

Laptop'u kargolayan elemanlar bunlar olabilir.

Tanıdık var elden alıcak eğer kabul edersem.

Kardeşim insanların fikirlerini öğrenmeye geliyorsun sonra karşı çıkıyorsun laptop gelince klavyesi arapça olunca kullanırsın belki.

İnsanların fikirlerini merak ediyorum evet doğru ama insanlar bomba mermi diyip duruyor benim sorduğum soru bu mu sizce?

Irak'tan laptop alacağım mermi hediye verilir mi falan diye bir sorum olsa eyvallah ama ben garantiden donanımından bahsediyorum tabi ki sıkıntılı mısınız diye sorarım kusura bakmayın.

Rica ederim. Siz türkiyeden az daha pahalı alın, kendinizi güvenceye alın. Iraktaki olaylar ve militanlar yüzünden hiç güven olmaz. En iyisi buradan almak.

Bence de en garantisi bu. Umarım ailemi ikna edebilirim.

Geri
Yukarı