İran'da iç savaş çıkar mı?

Lafa dahil olacağım

Kesinlikle Değil
ABD demokrasi konusunda kesinlikle yalan söylemez. ABD'de yaşıyorum ve vatandaşım. Şu anda ve özgürce konuşmak serbest. Türkiye'de olmayan birşey. Silivri soğuktur ya.

Bunları diyenler Türkiye dahil Afganistan, Belarus, Pakistan, Kuzey Kore, Rusya ve Çin'i unutmasınlar.

Şakası dahi gerçi şüphelendiriyor. Benim şahsi görüşüm (çıkabilir)

Ayrıca ABD el atsa, Rusya devreye girer ve Ukrayna yetmezmiş gibi bir de ABD Rusya savaşı başlar

üçüncü dünya savaşı : joined the game.
jeez.jpg

İran gibi bir ülkede kim neyin özgürlüğünü ve hakkını savunacak üstelik savaş çıkaracaklarmış peeh..

Açın biraz youtube dan bakın arabistandan farksız bir ülke genelinin zihniyeti böyleyken neyi değiştirebileceklermiş ki :D
İran halkından bahsediyoruz burada. Araplar gibi değiller. Araplar hallerinden memnunlar ama bunlar şeriat yasasından şikayetçilerdi. En sonunda dayanamadılar ve artık dur demek istiyorlar.

Hem burada İran diyoruz Suudi Arabistan veya Suriye değil.

İç savaş çıkarsa ve özgürlükçüler kazanırsa, bunlardan kaçan mollalar, gerici zihniyet bilin bakalım nereye gelecek? Nereye kaçacak? O yüzden iç savaş çıksa bile molla, gericiler kazansın. En azından kaçıp bizim ülkeye gelenler özgürlükçüler olur ve çoğuda kadın olur.

Kesinlikle Değil
ABD demokrasi konusunda kesinlikle yalan söylemez. ABD'de yaşıyorum ve vatandaşım. Şu anda ve özgürce konuşmak serbest. Türkiye'de olmayan birşey. Silivri soğuktur ya.
ABD'nin yaptığı;
Operasyon başlat, ele geçir, sömür, kukla birisini başa getir ve Demokrasi diyerek içten yönet.
Ayrıca ABD el atsa, Rusya devreye girer ve Ukrayna yetmezmiş gibi bir de ABD Rusya savaşı başlar
ABD, Rusya savaşı başlamaz. İki ülke için değil, tüm dünya için bir son olur.
Her vatandaş biliyor, devlet büyükleri bilmiyor. Yok öyle bir şey. Onlarda biliyor böyle bir savaşın dünyanın sonu olacağını. İsterlerse birbirlerine atıp tutsunlar, isterse ilişkileri yüzyılın en kötü dönemine girsin yinede iyi geçiniyorlarmış gibi yapıp savaş açmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı