Iriun Webcam güvenli mi?

sapsıtz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Webcam'ım olmadığı için Iriun Webcam indireceğim. Mining yapıyor mu? Virüs mü? Biri açıklayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilemiyorum. DroidCam deneyebilirsiniz.
21.png

Son düzenleme:
DroidCam kullanıyordum ama korktuğum için formatladım PC mi
Evet, fazla güvenilir olduğu söylenemez ama bende sorun çıkmadı (güvenilir olduğu söylenemez derken başkaların deneyimlerine göre söyledim) ama tamamen güven meselesi. Ben DroidCam dışında başka bir alternatife güvenemiyorum.

Evet, fazla güvenilir olduğu söylenemez ama bende sorun çıkmadı (güvenilir olduğu söylenemez derken başkaların deneyimlerine göre söyledim) ama tamamen güven meselesi. Ben DroidCam dışında başka bir alternatife güvenemiyorum.
testler çıkmış burada bakabilir misin?

1-2 yıl kullandığında bilgisayarında yavaşlama oldu mu ekran kartın ne alemdeydi?
Ya onu tam olarak ölçemem maalesef. PSU yüzünden 2 defa ekran kartım yanmıştı. Ama 3 ay kullanabildim oyunlarda performans düşüşü yaşamadım. Şuan güncellenmiş olabilir tam bir şey söyleyemiyorum.

Ya onu tam olarak ölçemem maalesef. PSU yüzünden 2 defa ekran kartım yanmıştı. Ama 3 ay kullanabildim oyunlarda performans düşüşü yaşamadım. Şuan güncellenmiş olabilir tam bir şey söyleyemiyorum.
gerçekten kelimelerin beni korkutuyor zoom için droidcam kullanmak istiyorum fakat kelimelerin yüzünden indiresim bile gelmiyor..

Yeni konular

Geri
Yukarı