WinRAR güvenli mi?

baran12345

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Acer Nitro 5 de ses açılmıyordu bir kullancı sayesinde WinRAR ile setup yapıp açtım. Virüs girer mi? Uygulamayı kaldırmaya çalışıyorum böyle diyor. Nasıl kaldırırım?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 79
Arkadaşlar merhaba. Acer Nitro 5 de ses açılmıyordu bir kullancı sayesinde WinRAR ile setup yapıp açtım. Virüs girer mi? Uygulamayı kaldırmaya çalışıyorum böyle diyor. Nasıl kaldırırım?
1.) WinRAR güvenli bir programdır, neredeyse her PC'de bulabilirsiniz.
2.) Dosyanın konumuna gelip de silmeyi dener misiniz?

Eğer gezginlerden falan indirdiysek sıkıntı, ama orijinal sitesinden indirdiysen silme ileride de işine yarar.

Abi 2 yıl sonra bir karar çıksa WinRAR güvenilir değil diye, ben bilgisayarımı WinRAR'sız çalıştığı zamanı hatırlamıyorum. 😂

Gezginler orijinal yazılım sağlıyor, virüs yok yani.

WinRAR yıllardır piyasada ve hemen hemen her bilgisayarda bulunur. Güvenilir kısaca.

Kanka gezginler güvenilir falan değil bak bunu Windows üzerinde algılayamıyor insan ama Linux da belli oluyor özelliklerden gezginler ve WinRAR yollu indirmenin byte farklarına bak yaklaşık 34 KB falan fazla yer kaplıyor gezginler ve bu da 34.000 byte yapar 34.000 byte da 272.000 bit yapar ve bunlar gayet iyi virüsler yazmaya yetecek kadar bitler.

Hocam WinRAR yazdım en üstte çıkana tıkladım orijinal siteydi galiba.

O zaman hiçbir sıkıntı yaşamazsın.

Geri
Yukarı