Irkçılık suç mudur?

Bende nefret ediyorum bence hastalık gibi bir şey doğuştan gelen bir hastalık olabilir ve dinimde yasaksa neden saygı duyayım :D
Dini geç. Bir ideoloji Zoofili ve Pedofiliyi normalleştirmeye çalışıyorsa o ideolojiyi yerden yere vurup duvardan duvara fırlatmak lazım.

LGBT ve Feminizm'i ırk zanneden 14 yaşındaki arkadaşımızı dinliyoruz şimdi evet anlat bakalım büyük hayat görüş ve tecrübelerini merakla bekliyoruz

Bugün bizim sınıftan bir kıza LGBT ve feminizme saygı duymadığımı söyledim ve onlara çöp dedim, "Sana dava açacağım." dedi. Bir şey olur mu?
Hocam çöp demeseniz güzel olabilirmiş ama bunun dava edilebilecek bir yanı yok. Birde ırkçılık bir düşünce stilidir bana göre . Irkçılık yapabilmek için düşünce stilinizi değiştirmek gereklidir bana göre.

Dini geç. Bir ideoloji Zoofili ve Pedofiliyi normalleştirmeye çalışıyorsa o ideolojiyi yerden yere vurup duvardan duvara fırlatmak lazım.
Ne diyorsun abicim sen? Zoofili ve pedofiliyi kim normalleştiriyor? Bu tür pis sapkınlıkları LGBT adıyla gerçekleştirmek ve bu adla kendilerini meşru göstermek isteyen sapkınlar var. Kendilerini bu adla meşru göstermeye çalışıyorlar. LGBTIQ+ ile alakaları yoktur.

Geri
Yukarı