Irkçılık suç mudur?

Dostum anlamıyorsun herhalde. Son kez yazacağım. VARSAYALIM Kİ, bir din var ve bu din doğruları emreden tek gerçek din olsun. Bu dine bazı sapkın insanlar gelip biz şu sapkınlıkları yapıyoruz ve şu dine mensup olduğumuz için bu böyledir dese, bunun o dinle niye alakası olsun? Provokatör deniyor bunlara zaten.
Ben LGBT'ye laf atmıyorum. Sadece bu insanların olduğunu ve normalleştirmeye çalıştığını söylüyorum. LGBT umurumda değil. Boş birşey ve olmaya devam edicek.

Tek bir genin değil de, gen topluluğunun etkilediği düşünülüyor.
Kişinin cinsel ilişki kurma isteğinin genlere bağlı olabileceğini ancak eşcinselliğin bağlı olamayacağı söyleniyor.
Küçük bir bölümünün ise çocuklukta ağır travmalar geçirmiş kişiler olduğu belirtiliyor.
Bana kalırsa hepsi böyle. Tabi ki de bir sübyancı tarafından tacize maruz kalmış da olabilir belki. Yani istisnalar dışında çevresel faktörlerin etkili olduğunu düşünüyorum. Çocuk psikolojisi üzerine eğitim almış bir hocamız vardı. Hep bize gel ablanın veya abinin kucağına otur gibi söylemlerin çocuklarda bu tür etkiler oluşturduğunu söylüyordu.

Ben LGBT'ye laf atmıyorum. Sadece bu insanların olduğunu ve normalleştirmeye çalıştığını söylüyorum. LGBT umurumda değil. Boş birşey ve olmaya devam edicek.
Hocam, LGBT umrumda değil deyip bu insanların LGBT adındakiler olduğunu söylüyorsunuz. Bildiğiniz şey hakkında yargıda bulunun. Umurunuzda olmayan bir şey için yargıda bulunmazsınız zaten. Gidin o sapkınlara sapkın deyin. LGBT insanları bu sapkınlardan oluşuyor demeyin öyleyse. Adını karalamış oluyorsunuz.

Hocam, LGBT umrumda değil deyip bu insanların LGBT adındakiler olduğunu söylüyorsunuz. Bildiğiniz şey hakkında yargıda bulunun. Umurunuzda olmayan bir şey için yargıda bulunmazsınız zaten.
Benim fikrim ve bulunuyorum. LGBT boş ve asla gerçeğe geçemeyecek bir fikir. Bu benim düşüncem tabii. LGBT üyelerini görüyoruz zaten. Jahrein'i ne kadar sevmesem bile LGBT savunucuları tarafından boş küfür,hakaret altında tutuluyor. Jahrein savunduğu halde.

Benim fikrim ve bulunuyorum. LGBT boş ve asla gerçeğe geçemeyecek birşey. Bu benim düşüncem tabii. LGBT üyelerini görüyoruz zaten. Jahrein'i ne kadar sevmesem bile LGBT savunucuları tarafından boş küfür,hakaret altında tutuluyor. Jahrein savunduğu halde.
Hocam, her toplulukta denyolar vardır. Bu topluluğun gayesini ve merkezini değiştirmez.

Kişinin cinsel ilişki kurma isteğinin genlere bağlı olabileceğini ancak eşcinselliğin bağlı olamayacağı söyleniyor.
Dolaylı yoldan eşcinsellik de genlere bağlı olmuyor mu hemcinsi ile ilişki kurmak istemesi yüzünden?
Bana kalırsa hepsi böyle. Tabi ki de bir sübyancı tarafından tacize maruz kalmış da olabilir belki. Yani istisnalar dışında çevresel faktörlerin etkili olduğunu düşünüyorum. Çocuk psikolojisi üzerine eğitim almış bir hocamız vardı. Hep bize gel ablanın veya abinin kucağına otur gibi söylemlerin çocuklarda bu tür etkiler oluşturduğunu söylüyordu.
Hayatı güllük güneşlik geçmiş bir eşcinsel arkadaşım var, bir travması veyahut bir şeyi yok. Belki küçücük bir olay etki bırakıştır bilemeyiz ama sadece travma ile olması pek aklıma yatmıyor.
LGBT boş ve asla gerçeğe geçemeyecek birşey.
Terör örgütü mü bu? "Gerçeğe geçemeyecek" ne?

Ben gerekli her şeyi yazdığımı düşünüyorum. Anlamak isteyen bu yazdıklarımdan da anlar. Daha fazla cevap vermeyeceğim. Mutlu, sevgi dolu, eşit, farklılıklara saygılı ve "renkli" günler dilerim.

Dava falan açamaz o işler öyle kolay değil açsada bir şeyycik yapamaz bu arada ırkçılık yapmamışsınız sadece cinsiyet tercihi saygı duyun geçin sevmenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı