Iron Man 3 vizyonda!

Thor'u izlemeden izlediysen Avengers tabii saçma gelir. Konu vs. açıdan mükemmel bir filmdi Avengers.

Avengers'ı izlediğimde, o özlediğim bilim kurgu ögelerini uzun zaman sonra bir filmde bulduğumu fark etmiştim. Çok iyi bir filmdir Avengers...

Thor'u izlemeden izlediysen Avengers tabii saçma gelir. Konu vs. açıdan mükemmel bir filmdi Avengers.

Hayır, Thor izleyip girdim girdim Avengers. Sanki hiç konu görmedik mi yani Ömer, küpün peşinde koşuyor bir grup kahraman bu mudur yani? Ayrıca Iron Man 3 fazlasıyla daha iyidir Avengers dan. Diğer kahramanları aratmadı, aklıma bile gelmedi işte Tony farkı

Abi küp dediğin sınırsız enerji, evrende tek. Zaten film gönderme dolu. Günümüz insanının enerjiye açlığını eleştiriyor aslında. ^^ Bu konuda haklısın ona bir şey diyemem Iron Man 3 efsane olmuş hakkaten ama sonunda acayip sövdüm. Yani saçmalıktı adeta.

Aslında Iron Man 3 sonunda birçok şey oldu Sen hangisini diyorsun? Şu yapımcılar, yazılar falan geçtikten sonraki en son kısmı mı? Şimdi bir şey diyeceğim de spoiler vermek istemiyorum

Dayanamayacağım spoiler vereceğim ama en sonunda şu arc reactorün küçüğü çıksa makine ve mekanik mühendisliği coşacak. Hatta ben bilgisayar programcılığından sonra da mekatronik düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yıllar önce çıktı zaten Iron man 3.
Arkadaşlar çok özür dilerim tarihe dikkat etmemişim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…