Iron Man 3 vizyonda!

Avengers'ı izlediğimde, o özlediğim bilim kurgu ögelerini uzun zaman sonra bir filmde bulduğumu fark etmiştim. Çok iyi bir filmdir Avengers...

Thor'u izlemeden izlediysen Avengers tabii saçma gelir. :) Konu vs. açıdan mükemmel bir filmdi Avengers.

Hayır, Thor izleyip girdim girdim Avengers. Sanki hiç konu görmedik mi yani Ömer, küpün peşinde koşuyor bir grup kahraman bu mudur yani? :D Ayrıca Iron Man 3 fazlasıyla daha iyidir Avengers dan. Diğer kahramanları aratmadı, aklıma bile gelmedi işte Tony farkı ;)

Abi küp dediğin sınırsız enerji, evrende tek. :p Zaten film gönderme dolu. Günümüz insanının enerjiye açlığını eleştiriyor aslında. ^^ Bu konuda haklısın ona bir şey diyemem Iron Man 3 efsane olmuş hakkaten ama sonunda acayip sövdüm. Yani saçmalıktı adeta.

Abi küp dediğin sınırsız enerji, evrende tek. :p Zaten film gönderme dolu. Günümüz insanının enerjiye açlığını eleştiriyor aslında. ^^ Bu konuda haklısın ona bir şey diyemem Iron Man 3 efsane olmuş hakkaten ama sonunda acayip sövdüm. Yani saçmalıktı adeta.

Aslında Iron Man 3 sonunda birçok şey oldu:D Sen hangisini diyorsun? Şu yapımcılar, yazılar falan geçtikten sonraki en son kısmı mı? Şimdi bir şey diyeceğim de spoiler vermek istemiyorum ;)

Dayanamayacağım spoiler vereceğim ama en sonunda şu arc reactorün küçüğü çıksa makine ve mekanik mühendisliği coşacak. Hatta ben bilgisayar programcılığından sonra da mekatronik düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı