Iron Man 3 vizyonda!

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Iron Man 3 filmi vizyona gireli 3 gün oldu. Filme giden var mı ? Nasıl film ? Fragmanlarda gördüğümüz kadar var mı ?

Not : Spoiler vermeyiniz, ben gidemedim daha. :)

Abi spoiler vermek zor ama şunu demeliyim ki bütün filmlerini baştan anlayarak izle. Daha rahat olacak film. Ben IMDB olsam 10/10 verirdim. Acayip teknoloji kullanıyor. Fragmandaki çoğu şey yanlış anlayabilirsin. Söylerdim ama spoiler'e girer.

Filmden az önce geldim, tek kelime ile süperdi. İlk 2 filmin baya üstüne çıkmış, karakterin işlenişi daha derin daha güzel anlatılmış. Özellikle yeni Mark 42 zırhı süper ötesi olmuş bol bol gövde gösterisi yapıyor. 3D baya kaliteliydi, özellikle fragmanda ki Tony evinin yıkılma sahnesi falan süperdi çok etkilendim. Anlaşılan The Avengers 2 kadar daha da çıkmaz Iron Man.

Mark 42 sadece bir prototip. Aslında kullandığı bütün teknoloji var. Holografik telefon hariç. Adam teknoloji manyağı

İkinci günü gittim. Bittiği an içimden direk bir daha diye geçirdim. Ben Marvel evrenine hastayım zaten bu alternatif süper kahraman evrenleri vs. inanılmaz hoşuma gidiyor. Şunu söyleyebiliri bu seri hakkında, RDJ'den başka kimse Tony Stark'ı oynayamazdı. Bu arada Bruce Willis filmde yok abi esprileştiniz mi anlamadım. :)

Ben Marvel pek sevmem yani Spiderman, Iron Man ve Wolverine saymazsak eğer ;) Bu üçünün de filmleri gerçekten güzel oluyor ve karakterler ilgimi çeken türde. Mesela The Avengers filmi, neydi öyle o ya, filmde konu bile yoktu. Toplamışlar bir grup süper kahramanları gövde gösterisi yaptırdılar o kadar da izlendi sırf fan boylar yüzünden. Ben DC Comics hayranıyım, onların dünyası daha karanlık, kahramanları daha sempatik hele ki BATMAN... Şu Superman falan da çıksın da kısmetse The Avengers rakip olarak DC filmi çekecekler onu bekliyorum.

Geri
Yukarı