IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Mavi Ekran Sorunu

Windows'dan değil sisteminden kaynaklı diyorum. Güncel sistemlerde bir sorun yok çünkü. Sistem uyumsuz olduğundan Windows sorun çıkartıyor sana.

Güncelleyemezsin o yüzden açmana gerek yok. Adi bir anakartın var desteğin de yok güncel sisteme geçmeyi düşünün.

USB ile emülatörün bir sorunu yok normalde. Sürücüler için sürücü güncelleme önermiyorum.
Remix OS yada Andy deneyebilirsiniz.
Andy oda açılmıyor bende :D Remix OS denicem bu sistemim windows 7 geçersem sıkıntı çıkarmicagı kesinmi ?

Açılmıyordan kastınız nedir?

Bilgisayarda kesin olan birşey yok. Geçmeniz gerekli diyorum.
andy dedigim gibi oda açılmıyor nedense andy ve memu bende açılmıyor ama arkadaşlarımda açılıyor Remix denicem umarım o açılır yoksa yine nox dönmek zorundayım windows konusuna gelirsek sizce bu aldıgım mavi ekran çözülme ihtimali varmı yani windows 10 oranla ?

Gerekli diyorum o yüzden mavi ekranlar için çözüm istemiyorsanız kalabilirsiniz 10'da. Açılmıyordan kastınızı sordum ama aynı cevabı veriyorsunuz.
Gerekli diyorum o yüzden mavi ekranlar için çözüm istemiyorsanız kalabilirsiniz 10'da. Açılmıyordan kastınızı sordum ama aynı cevabı veriyorsunuz.
programı açtıgım vakit program bir tepki vermiyor bu andy için geçerli memuda açılıyor 99 da kalıyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı