IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Mavi ekran

Oğuz Ziya

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Uzun zamandır hiç mavi ekran hatasıyla karşılaşmıyordum, son zamanlar bilgisayarımda da bir değişiklik yapmadım. Az önce Call of Duty Modern Warfare Multiplayer oynarken bir anda başlıkta belirttiğim mavi ekran hatasıyla karşılaştım. Minidump dosyasını bırakıyorum, sebebini söyleyebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
@Silinen üye bakabilirsen çok sevinirim.

Tabi ki. Fakat bu sadece deneme amaçlı.
En basindan beri XMP ile kullaniyordum. RAM alakali mavi ekran almadim hic, daha sonradan XMP ile alakali mavi ekran vermesi muhtemel midir peki? Sunu da eklemek isterim alakasi var midir bilmem ama; Modern Warfare'in bulanik goruntusunden sikayet ettigim icin Experience Overlay uzerinden Keskinlik arttirarak oynuyordum mavi ekran hatasi aldigimda.

En basindan beri XMP ile kullaniyordum. RAM alakali mavi ekran almadim hic, daha sonradan XMP ile alakali mavi ekran vermesi muhtemel midir peki? Sunu da eklemek isterim alakasi var midir bilmem ama; Modern Warfare'in bulanik goruntusunden sikayet ettigim icin Experience Overlay uzerinden Keskinlik arttirarak oynuyordum mavi ekran hatasi aldigimda.
Bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı