İş Bankası 28.000 limitli kredi kartı alınır mı?

malcom21206

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sabah İş Bankası'dan bildirim geldi de "28.930 ön onaylı limiti bulunan kredi kartı teklifiniz bulunmaktadır"
1 ay önce başvurmuştum red almıştım sonra Akbank'tan üniversteli kartı almıştım.
İş Bankası'nın kredi kartı iyi midir?
Yıllık ücreti ne kadardır? Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır, kenarda dursun zararı olmaz. Aidatı kafaya takma, toplam kredi limitlerinin yüksek olmasının ileri vadedeki faydası (kredi puanı, kredi derinliği vs. gibi), yıllık ödeyeceğin 300-500 TL kart aidatıyla kıyaslanamaz.

Alınır, kenarda dursun zararı olmaz. Aidatı kafaya takma, toplam kredi limitlerinin yüksek olmasının ileri vadedeki faydası (kredi puanı, kredi derinliği vs. gibi), yıllık ödeyeceğin 300-500 TL kart aidatıyla kıyaslanamaz.

Valaha hocam bende öyle düşünüyordum. Çıkarmaktan yanayımda bakalım son gün 20 Ekim, büyük ihtimalle çıkartırım.

Genellikle reklam oluyor ve kredi kartı çıkartmaya gidince başka şartlar çıkarabiliyorlar sen şubeye bir uğra :D

Şubeye gitmeme gerek var mı?

Merhaba, sabah İş Bankası'dan bildirim geldi de "28.930 ön onaylı limiti bulunan kredi kartı teklifiniz bulunmaktadır"
1 ay önce başvurmuştum red almıştım sonra Akbank'tan üniversteli kartı almıştım.
İş Bankası'nın kredi kartı iyi midir?
Yıllık ücreti ne kadardır? Alınır mı?
Üniversite öğrencisiyseniz 2500 TL'den fazla limit vermeleri zor. Arayınca öyle böyle diye söyleyip 2-3 bine düşer o limit.

Yeni konular

Geri
Yukarı