İş Bankası kredi kart limiti vermiyor

HeroGTR

Decipat
Daha fazla  
İş Bankası'ndan talep ettiğim kredi kart sıfır TL limitli olarak adıma çıkarıldı. Limit yükseltme talebim üzerine müşteri temsilcisi ve banka çalışanı, diğer bankalardaki kredi kartı limitlerimi düşürmem gerektiğini söyledi. Diğer bankalardaki kredi kartı limitlerimi 110.000 TL düşürmeme ve bunun üzerinden beş iş günü geçmiş olmasına rağmen limitimde herhangi bir artış olmadı. Bugün yaptığım görüşmede banka çalışanı sistemlerindeki limitimin düşmediğini söyledi ancak bu limitleri 5 iş günü öncesinden düşürdüm. Buna benzer bir durum yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İş Bankası'ndan talep ettiğim kredi kart sıfır TL limitli olarak adıma çıkarıldı. Limit yükseltme talebim üzerine müşteri temsilcisi ve banka çalışanı, diğer bankalardaki kredi kartı limitlerimi düşürmem gerektiğini söyledi. Diğer bankalardaki kredi kartı limitlerimi 110.000 TL düşürmeme ve bunun üzerinden beş iş günü geçmiş olmasına rağmen limitimde herhangi bir artış olmadı. Bugün yaptığım görüşmede banka çalışanı sistemlerindeki limitimin düşmediğini söyledi ancak bu limitleri 5 iş günü öncesinden düşürdüm. Buna benzer bir durum yaşayan var mı?

Daha geçen gün aynı şekilde limit düşürdüm. Bir hafta sonra gelin dediler gittim ama hala yansımamış. İş Bankası bu arada.

İş bankası limit düşürmek için şubeye gitmeye gerek yok ki limitim 100 bindi 150 bin yaptılar uygulamadan girip tekrar 100 bine düşürdüm.

Şubedeki arkadaşta bu zamana kadar düşmesi gerek dedi ama anlamadım. Düşürme değil hocam diyelim ki benim max. tüm kartlarımın limiti 400 bin tl olsun. Sistemde hepsi kullanılıyor gözüküyor. Ama 120 gibi bir boşluk var.

Hocam oradaki filmi anlatayım sana kart limitini düşürdün tamam hangi banka bilmiyorum ama bankalar kart limitini düşürüyor ama müşteri limitini düşürmüyor bu yüzdende LKS de boşluk oluşmuyor müşteri hizmetlerini arayın deyinki müşteri limitimide düşürmek istiyorum çünkü arka planda o limit kendilerinde duruyor diğer bankalar almasın diye dediğim gibi yap artar 3 gün içinde boşluk oluşur ben bu şekilde limiti düşürüp diğer bankadan indirdiğim limitin 2 katını aldım .

İşe yaradı mı hocam limiti aldınız mı?
Hocam dediğiniz gibi kredi kart limitini düşürden de müşteri limitini ayrı düşürmek gerekiyormuş, bazı bankalar bu uygulamayı kullanıyor bazıları kullanmıyor. İş bankası biraz ince eleyip sık dokuduğu için şubeye gidip maaş bordrosunu verdikten sonra anca açtırabildim limiti, yoksa yine açmıyorlardı😀.

Geri
Yukarı