İş Bankası bankamatik kart ücreti var mı?

Kanunen alabiliyorlar aidat alma hakları var ama genelde büyük bankalar aidat almıyor sanal kart denilen dijital hesaplar aidat kesmekte onları zaten önermiyorum özelliklke innial denen işe yaramaz dijital hesap aşırı kesiyor asla kullanmayın.
Eskiden bankalar alıyorlardı öğrencilerden belge alınca almıyorlardı şu an kimseden aidat alınmıyor.

Kanunen alabiliyorlar aidat alma hakları var ama genelde büyük bankalar aidat almıyor. Eskiden alıyorlardı öğrencilerden belge alınca almıyorlardı şu ankimseden aidat alınmıyor.

İş Bankası'nın Maximum Genç bankamatik kartını aldımda kullanim ucreti falan aliyorlardir diye düşünmüştüm.

İş Bankası'nın Maximum Genç bankamatik kartını aldımda kullanim ucreti falan aliyorlardir diye düşünmüştüm.
iş bankası kullanım ücreti almıyordu diye biliyorum öğrenciysen kesinti olsa bile belge verince geri yüklerler parayı. çoğu banka kartı bile ücretsiz veriyor bazı bankalar kart parası alabiliyor 5-10tl falan istiyebiliyorlar ben kuveyttürk hesap açtım ücretsiz açtılar kartta ücretsizdi. ziraatte aynı şekilde hesapta kesinti yok kartta bedavaydı. ben bedava buldukça hesap açıyordum her yerde.
akbank hesabın yoksa yemek sepeti 200tl yemek için promosyon bile veriyor ordaki linkten abone olursan yemeğinide yersin üstelik ücretsiz açılıyor hsap

İş Bankası kullanım ücreti almıyordu diye biliyorum öğrenciysen kesinti olsa bile belge verince geri yüklerler parayı. Çoğu banka kartı bile ücretsiz veriyor bazı bankalar kart parası alabiliyor 5-10TL falan istiyebiliyorlar ben kuveyttürk hesap açtım ücretsiz açtılar kartta ücretsizdi. Ziraatte aynı şekilde hesapta kesinti yok kartta bedavaydı. Ben bedava buldukça hesap açıyordum her yerde.
Akbank hesabın yoksa yemek sepeti 200TL yemek için promosyon bile veriyor oradaki linkten abone olursan yemeğini de yersin üstelik ücretsiz açılıyor hsap.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Akbank hesabim var 5 sene oldu kullanıyorum sıkıldığım için ve Nays kullanımı için İş Bankası'na geçtim.

Geri
Yukarı