İş Bankası hesap işletim ücreti

İş Bankası veya Garanti Bankası'nın da aynı şekilde her yerde ATM'si ve doğru düzgün kampanyası yok. Enpara ile DenizBank ve TEB ATM'lerinden ayda 3 kez ücretsiz işlem yapabiliyorsun. Finansbank ATM'leri her zaman ücretsiz. Bunu bana İş Bankası sağlıyor ise hemen geçiş yapabilirim. Cepteteb veya benzerleri ile karşılaştırma yaparak söylüyorsan, o zaman haklısın tabi. Benim demek istediğim şu bankalara hesap işletim ücreti, EFT, havale yok fatura ödeme kesintisi falan filan diye tonla ücret ödemeyin. Maaş hesabınız varsa çekip, Enpara hesabınıza atabilirsiniz mesela.
İş Bankasının heryerde ATM'si var denilebilir. Bütün ortak ATM noktalarında, AVM'lerde bir sürü İş Bankası ATM'si var. DenizBank, Teb ve Finansbank üçlüsünün doğru düzgün çalışmayan ATM'lerini bulana kadar işletim ücreti öderim ki, muhtemelen çekim/yatırma işlem ücretlerini ve yutulan paraları karşılar. Bu arada İş Bankasının kampanyalarını görebilirsiniz: Kredi Kartı Kampanyaları | Maximum
ve Enpara: Kampanyalar | Enpara.com

Arkadaşlar konuyu dağıtmasak daha iyi olur bendeki bankamatik kartı. Kredi kartı değil. Ve bu arada evime yakın 2-3 tane şubesi varken başka banka istemedim.
Enpara banka kartını önermiştim zaten. Sizin bileceğiniz iş tabi.
İş Bankasının heryerde ATM'si var denilebilir. Bütün ortak ATM noktalarında, AVM'lerde bir sürü İş Bankası ATM'si var. DenizBank, Teb ve Finansbank üçlüsünün doğru düzgün çalışmayan ATM'lerini bulana kadar işletim ücreti öderim ki, muhtemelen çekim/yatırma işlem ücretlerini ve yutulan paraları karşılar. Bu arada İş Bankasının kampanyalarını görebilirsiniz: Kredi Kartı Kampanyaları | Maximum
ve Enpara: Kampanyalar | Enpara.com
Yok illaki Enpara'lı yapacağım arkadaşı. :D Hesap işletim ücreti veya vadeli hesap ücreti gibi şeyler saçma geldiği için önerdim sadece. Bence sadece birikim hesabı için dahi kullanılabilir. Bozuk ATM konusu için hak veriyorum. Neyse konuyu dağıtmayayım ben.

Peki bir sorum var. Kartı zaten 3-4 ay kullanacağım. 6. ay hesap işletim ücreti kesiyor diyelim. Ben 6. aydan önce hesabımı kapatsam o zamana kadar kullanımı isterler mi yoksa direk ücretsiz bir şekilde kapatır mıyım?

Orda yazmasına bakmayın sözleşme de geçiyor ama bizzat bankanın kendine ve müşteri hizmetlerine de sormuştum sadece ticari hesaplardan hesap işletim ücreti alıyorlar, uzun süredir çoğu banka hesabını kullanıyorum hiçbiri hesap işletim ücreti kesmedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı