Banka/Kart İş Bankası ile 7500 TL’ye Kadar Emekli Promosyonu

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
İş Bankası, emekli promosyonunu 7500 TL’ye çıkardı.

Hocam, paylaşmayın sonra çok fazla sıra bekliyoruz bankada (!). Şaka bir yana 7500 TL güzel para. Ama merak ettiğim neden bir anda her banka vermeye başladı? Neden veriyorlar?

Hocam, paylaşmayın sonra çok fazla sıra bekliyoruz bankada (!). Şaka bir yana 7500 TL güzel para. Ama merak ettiğim neden bir anda her banka vermeye başladı? Neden veriyorlar?
Maaşlar artınca rekabette arttı sonuç böyle oldu.

Maaşların 5.5k olduğu dönemde az bile promosyon için 3 yıl anlaşma yapıyorlar. Bankanın karına aslında anlaşma 7500LIRA devede kulak yani.

İş Bankası, emekli promosyonunu 7500 TL’ye çıkardı.

Yapı Kredi de 7500 TL emekliye 250 TL referans olana veriyor diye biliyorum. Yine siz paylaşmıştınız yanılmıyorsam QNB Finansbank 7000 TL emekliye 1000 TL de referans olana veriyordu. Ben Finansbank'ı tercih ettim bu yüzden.

Ben Finansbank'ı tercih ettim bu yüzden.
İş Bankası’nın hizmet kalitesi ve aidatsız kredi kartı daha mantıklı bence.
Gerçekten bankaların önünden bile geçilemiyor artık bu promosyon yüzünden, bir an önce bitse de kurtulsak. Çarşıda adım atamıyorum.
Yapı Kredi şubesinin önünden geçerken yaklaşık 100 kişi görmüştüm ve saat de 14.00 falandı. Karekodla sıra alma da kapatılmıştı. Karekodla sıra alanlar, emeklilerin önüne geçmesin istiyorlar sanırım.

İş Bankası’nda her şeyi İşCep’ten yapabiliyorsunuz. Şubeye gidince bile imza almaktansa İşCep’i açmanızı söyleyebiliyorlar. Yoğunluk için pek endişe etmezdim. :D

Geri
Yukarı