İş Bankası İlk İmza kartı almak için neler gerekli?

emirc.2

Centipat
Daha fazla  
Xbox Game Pass almak için ilk imza kartını alasım var. Nasıl alacağım ve bana abim nasıl para gönderecek ya da ben birilerine nasıl para göndereceğim?

Velinizle İş Bankası'na gitmeniz gerekiyordu sanırım. İlk İmza hesabı açmak istediğinizi söylerseniz yardımcı olacaklardır.

Uygulama üzerinden EFT/Havale yapılamıyordu en son fakat IBAN numaranızı paylaşarak ödeme alabiliyorsunuz.

Edit: Fiziksel kart ile para yükleme işlemlerinde, online alışverişlerde vs. herhangi bir kısıtlama yok.

Velinizle İş Bankası'na gitmeniz gerekiyordu sanırım. İlk İmza Hesabı açmak istediğinizi söylerseniz yardımcı olacaklardır.

Uygulama üzerinden EFT/Havale yapılamıyordu en son fakat IBAN numaranızı paylaşarak ödeme alabiliyorsunuz.

Edit: Fiziksel kart ile para yükleme işlemlerinde, Online alışverişlerde vs. herhangi bir kısıtlama yok.

Onun için annemle gitmiştim annem ev hanımı ama çalışan bir veli olmalı diyorlar.

Yarın giderim o zaman bende bir daha bu arada nasıl? Memnun musun karttan ve para veriliyor mu almak için?

Karttan memnunum hocam ücretsiz bir şekilde alıyorsunuz ayrıca bireysel emeklilik kartı için denemiş olabilirsiniz daha önce ilk imza çıkarmak istediğinizi kesinlikle söyleyin yatır harca usulü olduğu için kartta vadesiz olduğu için herhangi bir bir ekonomik yeterlilik söz konusu değil büyük ihtimal siz yanlış işlem yaptınız yarın sonucuda söylerseniz iyi olur.

Geri
Yukarı