İş Bankası İlk İmza kartı nasıl aktifleştirilir?

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Kartım daha bugün geldi. Maximum Mobil'de hiçbir kart çıkmıyor, fakat şöyle bir şey var ki 10-15 kere çık gir yaptığım zaman ilk imza diye kart gözüküyor bir süreden sonra kayboluyor. Ayrıca İşCep'ten kartımı göremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktifleştirdikten sonra İşCep ve Maximum Mobil'de gözüküyor mu?

Evet düzeliyor o hata. Ama banka kartı olduğundan sadece Maximum Mobil'de gözüküyor.
İşCep ile sadece kredi kartına bakılabiliyor şimdilik.

Bende İlk İmza Hesabı açtırmıştım. Bende de kart elime ulaşana kadar kart gözükmüyordu. Kart elime ulaşıtıktan sonra yaptığım ilk alışveriş veya bankamatik işlemi sonrasında düzeldi bende. Maximum Mobil'de gözüküyor bende şu an.

Evet düzeliyor o hata. Ama banka kartı olduğundan sadece Maximum Mobil'de gözüküyor.
İşCep ile sadece kredi kartına bakılabiliyor şimdilik.

Bende İlk İmza Hesabı açtırmıştım. Bende de kart elime ulaşana kadar kart gözükmüyordu. Kart elime ulaşıtıktan sonra yaptığım ilk alışveriş veya bankamatik işlemi sonrasında düzeldi bende. Maximum Mobil'de gözüküyor bende şu an.
Kartımı ATM'ye koyduğumda, Kartınız uygun statüde değildir diye hata verdi ve kartımı geri verdi. Bende müşteri hizmetlerini aradım, müşteri hizmetleri kartımı aktifleştirdi ve sorunum çözüldü. Yeni ilk imza alan arkadaşlar böyle yaparsa kartını açabilirler. Bir sorun olduğunda beni etiketleyebilirsiniz, cevap veririm.

@GokhanYigitGya İşCep uygulamasında kartım gözükmüyor, sanırım sebebi ise kredi kartı olmaması. Maximum Mobil'de sorunsuz bir şekilde görüntüleyebiliyorum. Teşekkür ederim kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı