Çözüldü İş bankası ilk imza olmasına rağmen şifrede yüz doğrulama yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PowerPow

Picopat
Yer
Ankara
Merhaba,

Ailem ile gidip bir İlk İmza Hesabı açtık ve hesap bilgilerini verdiler.
İşCep'e girmek için şifre oluşturmam lazım ama NFC olan bir telefonla yeni kimlik kartımı tarattığım halde yüz doğrulama soruyor.

Ne yapmam lazım?

Çözüm
Merhaba,

Biraz geç yazıyorum ama kartım PTT ile evime teslim edildi.
Müşteri temsilcisi ile de konuştuk telefondan ama dedi ki "Biz size geçici şifre verememekteyiz ilk imza olduğu için." Galiba yeni sistemde illa şubeden belirlemeniz gerekiyor. Şubeye gittik ve anında halletiler. Şu an aktif bir şekilde kullanıyorum.
Normal olarak, bana SMS'de geçici şifre olarak geldi. Geçici şifreyi girince, direk şifre belirleme ekranı çıktı. Geçici şifre gelmemesi ilginç olmuş. Fakat şifre belirlemeyi müşteri hizmetlerinden, T.C kimlik numarası girerek de yapabilir.

T.C Kimlik numarasi baskalari tarafindan biliniyor diye, bu sekilde. Zaten bu koydugunuz var olan sifreyi sifirlamak icin.

Merhaba,

Biraz geç yazıyorum ama kartım PTT ile evime teslim edildi.
Müşteri temsilcisi ile de konuştuk telefondan ama dedi ki "Biz size geçici şifre verememekteyiz ilk imza olduğu için." Galiba yeni sistemde illa şubeden belirlemeniz gerekiyor. Şubeye gittik ve anında halletiler. Şu an aktif bir şekilde kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı