İş Bankası Maximum Uygulaması Sinema Kampanyası

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Kampanya linki bu;

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarınızla veya Bankamatik Kartınız ile tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar tüm seanslar yalnızca 8 TL!

Kampanya için aklıma takılan birkaç şey var. Daha önceden kullanan arkadaşlar varsa aydınlatabilirler mi? "Cinemaximum’larda İş Bankası kredi kartınız veya Bankamatik Kartınız ile “Maximum Seans” ayrıcalığından yararlanabilirsiniz." bankamatik kart oluyor yazıyor fakat uygulamaya girdiğimde "maximum özellikli kartlar ile kullanabilirsiniz" yazıyor. Bilet almak istediğimde "maximum seans 8 TL" gözüküyor son kısma ödeme kısmına kadar geldim bir hata vermedi fakat ben ödemeyi yapmadım. Eğer bankamatik kart oluyorsa arkadaşım ona göre başvuru yapacakta. Kredi kartı başvurusu yapmayacak.

Biraz karışık anlattım farkındayım ama başka nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Kampanya pek açık değil. Çalışanları da tam bilmiyor bankanın.

detaylı dediğimizde isbank sitesine atıyor ve şöyle yazıyor "Maximum özellikli kredi kartınız veya Bankamatik Kartınızla Cinemaximum gişelerinden ya da Maximum Mobil’den almak! "

O zaman sorunuzun cevabı bu yazıya göre var demek oluyor bu. Sizin merak ettiğiniz bankamatik kartla olup olmaması. Onu daha önce ben de denemedim. O konuda bilgi veremeyeceğim. Yalnız sinemaya gitme düşünceniz varsa siz alıp deneyebilirsiniz. Kartı da ona göre alır arkadaşınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı