İş Bankası mı Garanti mi?

osann

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, banka hesaplarım gereksiz yere çoğalınca banka arayışına girdim. Öncelikle, hangi banka da daha iyi olabileceksem o bankaya geçmek istiyorum artı olarak tek bir banka kullanıp tüm harcamalarım biriklerim faturalar EFT'ler vs her şey orada dönsün istiyorum.
Alabileceğim en yüksek kredi kartı+kmh limiti hangi bankaysa o bankaya.
Kartların ve hesapların ekstra fonksiyonları olsun.
Uygulamada çoğu işlemler olsun.
Her ay az az dolar alıyorum az aldığım için bankalar arası kur farkı pek etkilemiyor.
En az ya da hiç almayacak EFT, Fast, fatura ücretleri olan banka olsun.
Öğrenciyim + çalışıyorum şu anki maaş bankam garanti bu ay sonu işten çıkacağım.

Şu anda 3 bankada hesabım var fazlalıkları kapatıp tek bankada birleştirmek istiyorum.
İş bankasında.
21k maximiles Black + pati kart kartım var.
+ Olarak üstü kalsın ve düzenli birikim talimatı(biriktiren genç hesap)
+ Dolar hesabı var.
Garanti de.
11k American Express plat.
10k ek hesap.
+ Harcadıkça biriktir.
CEPTETEB.
10k ek hesap.

Ekstra puanlara vs şimdilik gerek yok en çok hangi banka limit verirse oraya kayarım.
Şimdiden teşekkürler :)

Ben iş bankasını tercih ediyorum. Şu anda da ilk imza hesap sahibiyim ve 18 yaş altı olmama rağmen kredi kartı veriyor ( veli adına ek kart sanırım detayını bilmiyorum ) maximum Gold kart ve kart üzerinde benim ismim yazıyor bunun dışında 18 yaş üstü için en ideal banka bana göre İş Bankası. 18 yaşından küçükler için birtakım işlem kısıdı mevcut. Para transferi vb. buna rağmen tercih edilebilir bir banka.

Öncelikle merhaba, banka hesaplarım gereksiz yere çoğalınca banka arayışına girdim. Öncelikle, hangi banka da daha iyi olabileceksem o bankaya geçmek istiyorum artı olarak tek bir banka kullanıp tüm harcamalarım biriklerim faturalar EFT'ler vs her şey orada dönsün istiyorum.
Alabileceğim en yüksek kredi kartı+kmh limiti hangi bankaysa o bankaya.
Kartların ve hesapların ekstra fonksiyonları olsun.
Uygulamada çoğu işlemler olsun.
Her ay az az dolar alıyorum az aldığım için bankalar arası kur farkı pek etkilemiyor.
En az ya da hiç almayacak EFT, Fast, fatura ücretleri olan banka olsun.
Öğrenciyim + çalışıyorum şu anki maaş bankam garanti bu ay sonu işten çıkacağım.

Şu anda 3 bankada hesabım var fazlalıkları kapatıp tek bankada birleştirmek istiyorum.
İş bankasında.
21k maximiles Black + pati kart kartım var.
+ Olarak üstü kalsın ve düzenli birikim talimatı(biriktiren genç hesap)
+ Dolar hesabı var.
Garanti de.
11k American Express plat.
10k ek hesap.
+ Harcadıkça biriktir.
CEPTETEB.
10k ek hesap.

Ekstra puanlara vs şimdilik gerek yok en çok hangi banka limit verirse oraya kayarım.
Şimdiden teşekkürler :)

Bana kalırsa Garanti BBVA. Ama İş Bankası da tercih edilebilir.

Geri
Yukarı