İş Bankası vs Garanti Bankası

• Konuyu başlatan XFG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 2B

XFG

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler. Arkadaşlar bu iki bankanın bir tanesinden hesap açtıracağım. Banka kartı alacağım. Sizce hangi bankayı tercih etmeliyim? Fikirlerinizi genel kullanım, uygulama vs. olarak söylerseniz çok sevinirim.

Garanti bankası kullanıyorum gayet memnunum öneririm. Bu arada ne için kullanacaksınız o da önemli. Bana göre garanti daha ağır basar.

Gözüm kapalı İş Bankası derim. Çünkü; müşteri temsilcisi müşteriye karşı çok olumlu davranıyor, şube çalışanlarının hepsi de güler yüzlü (hem Ankara hem İstanbul hem de Hataydaki şubelerine gittim), şüpheli bir işlem olunca anında sizinle iletişime geçiyorlar veya yurt dışı harcaması yaparsanız (ben Steam ve Epic Games harcaması yapmıştım, anında aradılar). bir de yenilikçi bir banka yani teknolojiye iyi ayak uyduruyorlar.

Ek olarak Yapı Kredi de düşünülebilir. Çok memnunum açıkçası. Ziraatten sonra ilaç gibi geldi.
Hocam arkadaş ilerde borsa işine vs girerse yapı kredi yıllık 300 tl gibi ücret alıyor o yüzden yapı kredi önermem. Diğer şeyleri güzel olabilir lakin borsa konusunda sıkıntılı.

İş Bankası'nı tavsiye ederim. İlerleyen zamanlarda bankanın kredi kartını almayı düşünürseniz diye bu yorumu yapıyorum. Bankanın kampanyaları çok iyi ve müşteri hizmetleri de çok ilgili. Tavsiye ederim.

İş bankasını öneririm Yapı Kredi ve Garanti Bankası'na göre kredi kartı çok iyi(bende 3ününde kredi kartı var)

Yeni konular

Geri
Yukarı