İş Bankası vs Garanti Bankası

• Konuyu başlatan XFG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 2B
Evet. Uygulamayı indir oradan iş bankalı olmak istiyorum yazana tıkla, kimliği okut, ardından görüntülü görüşmeye bağlanacaksın. Ek olarak görüntülü görüşme de bankamatik kartı başvurusu da yapabilirsin.

Yapı Kredi nasıldır hocam yani her halükarda İş Bankası kullanacağım da, öylesine 😃

Yapı Kredi nasıldır hocam yani her halükarda İş Bankası kullanacağım da, öylesine 😃

Bence en iyileri Yapı Kredi, iş ve Enpara'dır. Yapı Kredi'de şubeye gitmeden hesap açıp kart talep edebilirsin, gerçi hepsinde öyledir herhalde. Bilgin olsun, iş bankasıda sağlamdır ama. Ben ikisini de kullanıyorum.

Bence en iyileri Yapı Kredi, iş ve Enpara'dır. Yapı Kredi'de şubeye gitmeden hesap açıp kart talep edebilirsin, gerçi hepsinde öyledir herhalde. Bilgin olsun, iş bankasıda sağlamdır ama. Ben ikisini de kullanıyorum.

O hâlde İş Bankası seçerek doğru bir tercih yaptım. Tekrardan teşekkür ederim hocalarım.

İş Bankası bencede Diğer özel bankalara fark atar bende aynı şekilde mobilden açıcam devlet bankası pişmanlıktir Ziraat açtırmak istedim ilk mobil uygulamasi sorunlu hemen çıktım en çok özel iş Bankası olduğu için onu tercih ettim herkes çok memnun iş bankasından ve bende senin gibi iş Bankası online hesap açmaya karar verdim

Geri
Yukarı