İş Bankası müşterisi olmadan Nays ile Trendyol'dan alışveriş yapılır mı?

mr.74

Centipat
Daha fazla  
Trendyol üzerinden mouse alacağım ama alamıyorum sanırım İş Bankası müşterisi olmamı istiyor ama olmadan alışveriş yapabilir miyim? Veya hangi sitelerden İş Bankası müşterisi olmadan alışveriş yaparım? SteelSeries Prime mouse alacağım.

Trendyol üzerinden mouse alacağım ama alamıyorum sanırım İş Bankası müşterisi olmamı istiyor ama olmadan alışveriş yapabilir miyim? Veya hangi sitelerden İş Bankası müşterisi olmadan alışveriş yaparım? SteelSeries Prime mouse alacağım.

İş Bankası üyesi olmadan alınabiliyor hocam emin misiniz? Ben 2K ya Xbox Controller almıştım veli izinli hesaptan.

İş Bankası müşterisi olmadan Nays'ı alışverişleriniz için kullanabilirsiniz. Fakat Nays'ta ki bakiyenizi başka bir banka hesabınıza aktaramazsınız. Bakiye aktarımı yapmanız için İş Bankası müşterisi olmanız gerekir.

İş Bankası üyesi olmadan alınabiliyor hocam emin misiniz? Ben 2K ya Xbox Controller almıştım veli izinli hesaptan.
Deniyorum ama alamıyorum. SMS gönderdik diyor telefondan yada işcep uygulamasından bakabilirsiniz diyor 3d kapalı ama yinede çıkıyor ne yapabilirim?

İş Bankası müşterisi olmadan Nays kullanabilirsiniz. Fakat Nays'ta ki bakiyenizi başka banka hesabınıza aktaramazsınız. Bakiye aktarımı yapmanız için İş Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir.
.

@519928 hocam fikriniz var mı?

Son düzenleme:

Başka herhangi bir kart ile mümkünse satın almayı deneyin Bende'de aynı şekilde Tosla kart ile satın alım yapamıyordum ziraat Bankkart'a geçtim sorun kökten çözüldü.

Geri
Yukarı