İş Bankası müşterisi olmadan Nays ile Trendyol'dan alışveriş yapılır mı?

Onu nasıl yapacağım hocam uygulamayı mı silmeliyim?

Hayır kartınızı kayıt ettikten sonra ürün satın alın eğer aynı hatayı verirse kartınızı ödeme seçeneklerinden silip tekrar yükleyin.

Trendyol üzerinden mouse alacağım ama alamıyorum sanırım İş Bankası müşterisi olmamı istiyor ama olmadan alışveriş yapabilir miyim? Veya hangi sitelerden İş Bankası müşterisi olmadan alışveriş yaparım? SteelSeries Prime mouse alacağım.

Öyle bir şey yok diye biliyorum bende Tosla kullanıyorum Tosla Akbank'ın ama Akbank hesabın olacak demiyor.

Deneyeyim.

@Kurtlar Vadisi Pusu kartı telefon uygulamasından nasıl kaydedeyim ayarlarda kart kaydet görmedim.

Ayarlardan değil hocam ürünü seçin sepete ekleyin ödeme seçeneklerine kartınızı ekleyin eğer aynı hatayı alırsanız kartınızı "ödeme yöntemlerinden" silip tekrar yükleyin Trendyol üzerinden.

Şubesine gidip olmaya üşenmezseniz limitleriniz de artar altın hesabı da açabilirsiniz ve faizsiz borç da alabilirsiniz ama bekleme ne kadar sürer bilmiyorum benim ininal kartımdan hala harcama yapamıyorum SMS alamadığım için bir garip bu 3D Secure olayı.

Hocam sizin isteğinizle 3D Secure isteğini kapatabiliyorsunuz diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı