İş Bankası öğrenci kredi kartı vermiyor

Schwindlerch

Hectopat
Halihazırda DenizBank ve Ziraat'te kredi kartım olsa da İş Bankası'ndan almak istiyorum kampanyaları gereği ama 2000 TL limitle kart verilebilecekken yasal düzenlemeler gereği limitiniz aşıldığı için veremiyoruz uyarısı alıyorum başvuru sonucunda. Şu anki kartlarımın toplam limiti aldığım burs miktarının yarısı kadar. Bursu gelir kaynağı kabul etmedikleri için mi alamıyorum? Findeks kredi notum da 1300 civarı bunun da mı hiçbir anlamı yok?

Halihazırda DenizBank ve Ziraat'te kredi kartım olsa da İş Bankası'ndan almak istiyorum kampanyaları gereği ama 2000 TL limitle kart verilebilecekken yasal düzenlemeler gereği limitiniz aşıldığı için veremiyoruz uyarısı alıyorum başvuru sonucunda. Şu anki kartlarımın toplam limiti aldığım burs miktarının yarısı kadar. Bursu gelir kaynağı kabul etmedikleri için mi alamıyorum? Findeks kredi notum da 1300 civarı bunun da mı hiçbir anlamı yok?
İş Bankası müşterisi olmadan başvuru yapıyorsanız red olması normal. Ama müşteri olduktan sonra red oluyorsa şubeye gidip bursunuzu belgeleyip alabilirsiniz.

Geçen gün kendi şubem tarafından arandım başvurmuşsunuz falan diye. Durumu anlattım tekrar deneyelim dediler ne hikmetse kabul oldu bu sefer. Kendi keyiflerine gelmediğince vermiyorlar.

Geçen gün kendi şubem tarafından arandım başvurmuşsunuz falan diye. Durumu anlattım tekrar deneyelim dediler ne hikmetse kabul oldu bu sefer. Kendi keyiflerine gelmediğince vermiyorlar.
Şubelerin inisiyatif yetkisi bulunuyor onu kullanmışlardır. Yüksek ihtimal çalışan kart tanımlanmıştır aidat çıkabilir bilginiz olsun.

Şubelerin inisiyatif yetkisi bulunuyor onu kullanmışlardır. Yüksek ihtimal çalışan kart tanımlanmıştır aidat çıkabilir bilginiz olsun.
Kart yine maximum genç kart ve başvururken de öğrenci bilgilerimi sordu yine, hayırlısı artık çıkarsa hakkımı ararım. Bankalar konusunda bilgili gibisiniz deniz,ziraat,iş arasından en iyisi sizce hangisi veya da en iyi banka budur diyebileceğiniz?

@Schwindlerch İş Bankası iyidir hocam ben limit sorunu sebebiyle pek aktif kullanamıyorum. Limit konusunda bonkör davransaydı aktif kullanacağım kart olurdu. Yapı Kredi'de çok iyi ancak kampanyaları İş Bankası'na göre bir tık kötü, aidat filan almıyorlar benden o sebeple onu kullanıyorum. Birde bu tercihlerde size lazım olan avantaj çok önemli taksit için Yapı Kredi, puan için İş Bankası, sonradan faizsiz taksit için Ziraat en iyi tercihler olacaktır.

Geri
Yukarı