İş Bankası'nda altın hesabı vs. gerçek hayatta altın

En zor gününüzü ve altın piyasasının yine en zor gününü düşünün. Kuyumcu esnafı mı banka mı daha insaflı olur bunun cevabına göre seçebilirsiniz. Bu dediklerim kısa vade için geçerli.

Yoksa al sat ve alım-satım kolaylığı olarak altın hesabı çok çok daha rahat ve güvenlidir.

En zor gününüzü ve altın piyasasının yine en zor gününü düşünün. Kuyumcu esnafı mı banka mı daha insaflı olur bunun cevabına göre seçebilirsiniz. Bu dediklerim kısa vade için geçerli.

Yoksa al sat ve alım-satım kolaylığı olarak altın hesabı çok çok daha rahat ve güvenlidir.
Ben birikim için istiyorum.

Sizce birikim için gram mı çeyrek mi?

Altın her zaman altındır. Gram, çeyrek, yarım, tam. Bence para kazandığın bir ay boyunca hangisine yetiyorsa onu satın al. Yazın harcamalar çok oluyor. İster istemez birikim hedefin azalıyor. Kışın fazla gezmiyor insan daha fazla altın yapabiliyorsun. Sigara içmeyen biriyseniz bu işler kolay yürür.

Altın her zaman altındır. Gram, çeyrek, yarım, tam. Bence para kazandığın bir ay boyunca hangisine yetiyorsa onu satın al. Yazın harcamalar çok oluyor. İster istemez birikim hedefin azalıyor. Kışın fazla gezmiyor insan daha fazla altın yapabiliyorsun. Sigara içmeyen biriyseniz bu işler kolay yürür.
Haklısın hayatımı bu konuda düzene sokmaya koyuldum sigarayı bıraktım çünkü mücizevi para gidiyor yalnız şöyle bir şey gümüş altına göre çok kolay alınabiliyor. fiyat konusundan ötürü bir çok şey değerlendi gümüş fazla değerlenmedi diyorum ki gümüş toplasam zamanı mı boşa harcar mıyım? bu konuda düşünceni merak ediyorum

Haklısın hayatımı bu konuda düzene sokmaya koyuldum sigarayı bıraktım çünkü mücizevi para gidiyor yalnız şöyle bir şey gümüş altına göre çok kolay alınabiliyor. Fiyat konusundan ötürü birçok şey değerlendi gümüş fazla değerlenmedi diyorum ki gümüş toplasam zamanı mı boşa harcar mıyım? Bu konuda düşünceni merak ediyorum

Gümüş ile hiç ilgilenmedim. Ne desem yalan olur. Zaten sevmem bir ara aldım taktım kararıyor sevemedim. Hem kullanmıyorum hem sevmiyorum:)ayrıca maddi zenginlik sigarayı bırakmakla başlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı