İş cep bankamatik ile oyuna para yatırınca bloke oldu

Güvenlik için hocam o anda iş Bankası onu ödüyor fakat hesabınızdan o bakiyeyi de bloke ediyor. 2 gün sonra sizden alıyor sizin yaptığınızı anlayıp. Normalde yurtdışından yapılan alışverişleri güvensiz algıladığı için böyle. m47'nin de dediği gibi. Sizlik bir durum yok. Normal işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Güvenlik için hocam o anda İş Bankası onu ödüyor fakat hesabınızdan o bakiyeyi de bloke ediyor. 2 gün sonra sizden alıyor sizin yaptığınızı anlayıp. Normalde yurt dışından yapılan alışverişleri güvensiz algıladığı için böyle. M47'nin de dediği gibi. Sizlik bir durum yok. Normal işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Korkudan dedim ne oluyor dedim.

Boşu boşuna panik yapıyorunuz. Borç falan yok demiş adam kaç defa. Blokeniz 2 gün sonra kalkacak. Madem 50 tlniz bu kadar değerli vermeyin oyuna falan.

Boşu boşuna panik yapıyorunuz. Borç falan yok demiş adam kaç defa. Blokeniz 2 gün sonra kalkacak. Madem 50 tlniz bu kadar değerli vermeyin oyuna falan.

Kardeş değerli değil korkudan 50 TL şeyini yapıyorum sadece değerli değil sadece korkudan yani. Para yanlışlıkla başka bir yere dedim.

Telaşlanmanıza gerek yok, ödeme zaten alınmış. Sadece verilen para direkt çekilmek yerine blokaj konulmuş. Bir iki güne blokaj kalkar ve tahsil edilir zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı