İş hayatı başladıktan sonra oyun oynanır mı?

Yakup Ünal

Hectopat
Merhaba, eylül ayında stajım başlayacak staj param ile PC almayı düşünüyorum. Ancak aliem artık büyüdün hala PC başindasın diyorlar ve aklıma geliyor gelecekte PC ile uğraşmaya devam eder miyim? Oyun oynar mıyım diye düşünüyorum, sizce işe başladıktan sonra oyun oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ki zaman yönetimini gerçekleştirebilirsiniz, pekala oynanabilir. İş ve özel hayatı birbirinden ayrı tutup, hobilerin için gerekli zamanı iş hayatından kısmadan ve fazla zaman ayırmamak şartı ile düzenli ve istikrarlı bi şekilde düzene koyarsan, çok rahat bi şekilde ikisi arasındaki dengeyi sağlayabileceğini düşünüyorum.

Merhaba, eylül ayında stajım başlayacak staj param ile PC almayı düşünüyorum. Ancak aliem artık büyüdün hala PC başindasın diyorlar ve aklıma geliyor gelecekte PC ile uğraşmaya devam eder miyim? Oyun oynar mıyım diye düşünüyorum, sizce işe başladıktan sonra oyun oynanır mı?
Yok öyle bir şey. Tabi ki de oynanır. Hatta ve hatta işten gelen stresinizi de alır oyun.

Günde 8 saat çalışıp haftada en az 1 gün izinli bir iş bulursan oynarsın. Ben günde 16 saat çalışıp asgari ücret alıyordum eskiden. Bilgisayarı bırak uyumaya bile zaman yoktu. 😀

Geri
Yukarı