İş için 6000-7000 TL arası dizüstü önerisi

kaplanefe1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar,
Özel bir firmasa proje departmanında görevliyim. Kendime uygun MS Office programlarını rahatça kullanabileceğim. Fazla veri setleri ile uğraştığımız için kasmsını istemiyorum. Tam anlamıyla işte kullanacağım oyun da oynarsın tarzı mesajlar atmayın rica edeceğim. Bütçe daha da düşük olabilir bu kadar bütçeyi fazla görenlerde olabilir. Şimdiden çok teşekkürler. İyi akşamlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fiyatı henüz belli değil fakat 6000 - 7000 TL arası olacağını tahmin ediyorum.
Intel 11. nesil işlemci, 980 gr ağırlıkla kriterlerinizi tam olarak karşılıyor.
Türkiye’ye gelmesi 2020 4. çeyrek olarak tahmin ediliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Eğer yeni nesili bekleyemem diyorsanız.
Belki bu olabilir.

Yüksek depolama alanı. Yüksek RAM. İş görür işlemci. Harici görüntü kartı. Daha ne olsun. İşiçin veri seti falan deyince bunların hepsine ihtiyacınız olur.

Bu bayağı iyiymiş ama bana bu hafta içerisinde sipariş geçilecek ne yazık ki bekliyemeyeceğiz. Çok teşekkür ederim cevabın için.
Eğer yeni nesili bekleyemem diyorsanız.
Belki bu olabilir.

Bu ASUS Ultrabook işini yapıyor sanırım. İncelik ve hafiflik beni benden aldı bu tarz bir şey sanırım işimi görücektir. Cevabınız için teşekkür ediyorum.
Yüksek depolama alanı. Yüksek RAM. İş görür işlemci. Harici görüntü kartı. Daha ne olsun. İşiçin veri seti falan deyince bunların hepsine ihtiyacınız olur.

Selamlar dostum. FreeDOS istemiyoruz ne yazık ki. Windows 10 Pro tercih sebebidir.

Geri
Yukarı