İş için laptop önerisi

Bütçe
15.000 - 25.000

Ömerrrrrr

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar. İş için kullanacağım bir laptop almak istiyorum. İlk şartım hafif olması. Malzeme kalitesinin iyi olması ve en az 15.6 inç ekrana & 16 GB RAM'e sahip olması. Normalde 20-25.000 e kadar çıkabilirim ama Lenovo Ideapad 5 Pro Dizüstü Bilgisayar, 16 inç 2.5K, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, Integrated AMD Radeon Graphics, FreeDOS, 82L5007JTX : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu bilgisayar inanılmaz fiyat performans duruyor. Şu anda bundan yana tercihim ama alternatif önerebileceğiniz bir şey var mı?

Merhaba. İş için kullanacağım bir laptop almak istiyorum. İlk şartım hafif olması. Malzeme kalitesinin iyi olması ve en az 15.6 inç ekrana & 16 GB RAM'e sahip olması. Normalde 20-25.000'e kadar çıkabilirim ama Lenovo Ideapad 5 Pro Dizüstü Bilgisayar, 16 inç 2.5K, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, Integrated AMD Radeon Graphics, FreeDOS, 82L5007JTX : Amazon.com.tr: Bilgisayar bu bilgisayar inanılmaz fiyat performans duruyor. Şu anda bundan yana tercihim ama alternatif önerebileceğiniz bir şey var mı?

Lenovo Thinkbook 15 Gen3 Acl Amd Ryzen7 5700U 16 GB 512 GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 21A40037TX01 Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe daha iyiside vardır elbet.

Oneririm.

Bir önceki nesil D16 kullanıyordum epey de memnundum aslında ama i5 ini almaktansa bu attığım lenovo daha mantıklı geliyor. İkisi de metal kasa kalan her şeyde aynılar lenovonun ekranı 2.5 k çözünürlük. i7 versiyonu da 21.500 TL o konuda biraz kararsızım

HP Elite ve Monster Huma serilerine de bakabilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/hp-elit...RdOM6mT6TtTxNwzpxugaApw5EALw_wcB&gclsrc=aw.ds şu güzelmiş aslında. Acaba metal kasa mı hp elitebooklar?

Bu seride bir aralar tablet çanta falan veriyorlardı yanında acaba hala duruyor mu o kampanya eğer duruyorsa bunu almak çok karlı olur.
Maalesef sadece çanta ve wifi router veriyolar şu an :D

Son düzenleme:
Bir önceki nesil D16 kullanıyordum epey de memnundum aslında ama i5'ini almaktansa bu attığım Lenovo daha mantıklı geliyor. İkisi de metal kasa kalan her şeyde aynılar Lenovo'nun ekranı 2.5 k çözünürlük. i7 versiyonu da 21.500 TL o konuda biraz kararsızım

https://www.hepsiburada.com/hp-elit...RdOM6mT6TtTxNwzpxugaApw5EALw_wcB&gclsrc=aw.ds şu güzelmiş aslında. Acaba metal kasa mı HP EliteBook'lar?

Maalesef sadece çanta ve Wi-Fi router veriyorlar şu an :D

Lenovo'nun artısı pil ömrü ve panel, işlemci gücü olarak Matebook çok daha iyi. İşlemci gücü pek önemli değilse tabii size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı