İş İçin Web Sayfa Tasarım Fiyatı ve Zamanı

Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
MALİ MÜŞAVİR STAJYERİ
Arkadaşlar eniştem ahşap oyuncak işi ile uğraşıyor. Kendisine WEB sayfası kurdurmak istiyor içerisinde sipariş verme, ödeme, ürün resimleri ve bilgileri olacak. Ortalama fiyat ne kadar olur ? Ne kadar sürer ?

PM gönderirseniz gerekli bilgilendirmeyi yapabilirim. İyi günler.

Selam, benim de çeyiz sandığı imalatı için web tasarım yaptırmam lazım. Firmamızın markasını dijital ortama yansıtmalıyız. Birde arama motorlarında üst sıralarda çıkarmak lazım... Kısaca lazım da lazım. Ama bir ajansla anlaştık, web tasarım aşaması bitiyor. Şimdi geriye arama motoru çalışması dedikleri olay kalıyor. Onda da 12 ay zaman ve aylık 2 bin tl ücret istediler. Sizce nasıl ?

Selam, benim de çeyiz sandığı imalatı için web tasarım yaptırmam lazım. Firmamızın markasını dijital ortama yansıtmalıyız. Birde arama motorlarında üst sıralarda çıkarmak lazım... Kısaca lazım da lazım. Ama bir ajansla anlaştık, web tasarım aşaması bitiyor. Şimdi geriye arama motoru çalışması dedikleri olay kalıyor. Onda da 12 ay zaman ve aylık 2 bin tl ücret istediler. Sizce nasıl ?

1 sene süre ve 24 bin TL mi? Şaka mı bu? Kaç anahtar kelime üzerine SEO çalışması yapmak istediniz? 15-20 mi? Çeyiz sandığı üzerine bir SEO çalışmasının bu kadar zaman almaması, ücretinin bu kadar yüksek olmaması gerekiyor.

1 sene süre ve 24 bin TL mi? Şaka mı bu? Kaç anahtar kelime üzerine SEO çalışması yapmak istediniz? 15-20 mi? Çeyiz sandığı üzerine bir SEO çalışmasının bu kadar zaman almaması, ücretinin bu kadar yüksek olmaması gerekiyor.
Çeyiz sandığı, nişan sandığı, damat sandığı, gelin sandığı, büyük çeyiz sandığı, ahşap çeyiz sandığı, modern çeyiz sandığı olmak üzere toplam 7 tane anahtar kelimeye bu fiyatı verdiler. Bende daha araştırmadım gerçi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı