İş önerisi

Ashlity

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu devirde bir sürü iş var fakat ne tarz bir iş yapabilirim bilmiyorum sermayeyi halletmek benim için problem değil fakat ne yapabilirim bilmiyorum. Dropshipping olsun vs. bir sürü iş yönetimini inceledim fakat aklıma yatan bir fikir olmadı nasıl başlayacağımı da bilemediğim için bir şey de yapamıyorum. Desteklerinizi bekliyorum kendime çoğu imkanı yaratabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modelleme çizim seversen harikadır. Yanında programlama ile three.js üzerinden websitesi oluşturabilirsiniz ve ücretle uzaktan çalışabilirsiniz.

Dropshipping bir iş modeli değil insanları kazıklama yöntemi dostum 2-3 tane ergen Dropshipping dediği zaman o iş olmuyor sadece instagramda takipçi çekip instadan para kazanıyorlar.

Eğer girişimcilik tarzı birşey arıyorsan indirim kovala indirimde toplu al, 1 ay sonra sat.

Merhaba arkadaşlar. Bu devirde bir sürü iş var fakat ne tarz bir iş yapabilirim bilmiyorum sermayeyi halletmek benim için problem değil fakat ne yapabilirim bilmiyorum. Dropshipping olsun vs. bir sürü iş yönetimini inceledim fakat aklıma yatan bir fikir olmadı nasıl başlayacağımı da bilemediğim için bir şey de yapamıyorum. Desteklerinizi bekliyorum kendime çoğu imkanı yaratabilirim.
Kendime imkan yaratma konusunda sorun yaşamıyor olsaydım yapacağım iş araç al sat ve kiralama olurdu. Sosyal bir iş olması, iş yükünün olmaması, bu işi dürüst yapanın olmaması ve sıcak para ile çalışılıyor olması hem de enflasyondan etkilenmeyen bir yapısının olmasından dolayı bana cazip geliyor.

Dropshipping bir iş modeli değil insanları kazıklama yöntemi dostum 2-3 tane ergen Dropshipping dediği zaman o iş olmuyor sadece instagramda takipçi çekip instadan para kazanıyorlar.

Eğer girişimcilik tarzı birşey arıyorsan indirim kovala indirimde toplu al, 1 ay sonra sat.
Fikir fena değil ama buna perakendecilik deniyor. Bunun için depo kiralaması, lojistik firmalarıyla çalışması gerekir. Bu iş modelini öğrenmesi bir süreç ve sahada görmesi işine yarayacaktır. Güzel tavsiye.

Geri
Yukarı