İş stresi

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar stajyer olarak büyük bir ofis ortamında çalışıyorum ancak stres tavan yapmış durumda.
Kendimi dışarı atıp asfaltta falan yatmak istiyorum.
Sabahtan beri çağrılar hiç durmadan geliyor. Ben daha birini halledemeden 10 tanesi birden geliyor.
Ve o çağrılar üzerimde durduğu süre zarfınca ister istemez geriliyorum.
Zaman geçmiyor :) 20 saattir buradayım sanki ama saat hala 3 anlamış değilim.
Kahve içmekten ciğerim soldu, gelin beni kurtarın.

Bu videoyu aralıksız 4-5 kere izliyorum bazen. Uyku da getiriyor, stres de attırıyor. Tavsiye ederim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Koca bir şirketin sistemlerini ayakta tutan sunucunun disk doluluk oranı sınıra ulaştığında kulaklığı takıp 5 dakika müzik dinlemek bayağı bir azar işitmeme neden olabilir :)
O 5 dakikada nasıl bir çağrı geleceğini bilemiyorsun, kendimden çok daha bilgili kişilere aktarmam gerekiyor bu tarz çağrıları.

Arçeliğin veya FORD'un sunucuları benim müzik dinlememden daha önemli değil.
Aynı şeyi Technopat içni düşünelim. Technopat'ın sunucularında bir sorun oluyor ve herkesin erişimi kesiliyor, aynı birkaç gün önce olduğu gibi.
Ve senin para ödeyip hizmet beklediğin şirketteki stajyer lavuğu teki müzik dinliyor :)

Az önce biri yanımda Iphone telefonunu düşürdü, inanılmaz mutlu oldum :) Bu gerçekten iyi geldi :)

İyiki staj yapmamışım diyecem Elektrik-Elektronik'te böyle dertler yok en büyük erdem sabır demek'ten başka çare yok.
Çok kasma sakin ol daha çok gerilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı