İş yerinde uykunuz geliyor mu?

Gıda takviyeleri var ismini telafuz edemedim şimdi ama eczanelerde satılıyor cinsenk midir nedir ondan kullan portakal aromalı bi arkadaşımın babası kullanıyordu sürekli yorgun uykulu hissediyordu o şekilde toparladı bende aynı şekildeyim ama ben takviye filan kullanmadım genelde yorgunsam direk yatarım yemek saatind kadar yemek hazır olunca kalkarım zaten yorgunluğum geçmiş oluyor geç yatmamaya özen göster özellikle 23:30 u geçme şuan bem 01:22 de yazdığıma bakma bu mesajdan sonra yatcam daha sabah namazına kalkcam geç yatınca namaza uyanamıyorım inşallah namaza kalkabilirim herkese iyi uykular

Herkesin bir problemi var. Bende iş yerine servis sıkıntısı çekiyorum babamda sen bir şekilde gider gelirsin zaten boşa oturuyorsun ehliyeti alınca veririz araba diyor :D

Gıda takviyeleri var ismini telafuz edemedim şimdi ama eczanelerde satılıyor cinsenk midir nedir ondan kullan portakal aromalı bir arkadaşımın babası kullanıyordu sürekli yorgun uykulu hissediyordu o şekilde toparladı bende aynı şekildeyim ama ben takviye filan kullanmadım genelde yorgunsam direk yatarım yemek saatind kadar yemek hazır olunca kalkarım zaten yorgunluğum geçmiş oluyor geç yatmamaya özen göster özellikle 23:30'u geçme şu an bem 01:22 de yazdığıma bakma bu mesajdan sonra yatacağım daha sabah namazına kalkcam geç yatınca namaza uyanamıyorım inşallah namaza kalkabilirim herkese iyi uykular.

Pastil olabilir mi?

Geri
Yukarı