İş yerine Windows 10 nereden alınır?

blacksnake03

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Şirket için bilgisayar topladım, Windows 10 Home x64 kullanıyorum. Nereden lisans satın alabilirim? Malum şirket için olduğu için legal olmak zorunda. Fikirlerinizi bekliyorum. Bu akşam satın alacağım.

G2A, Kinguin gibi sitelerden ucuza Windows 10 Pro lisans anahtarı alabilirsin.

cevabınız için teşekkürler,

Windows 10 Home OEM Key | Buy on Kinguin
Dediğiniz gibi buradan alabilirm, fatura vs gönderiyorlar mı acaba ? ya da aklımda amazondan almak var hiç değilse legallikte problem çıkmaz diye düşünüyorum, açıkcası kararsızım. Fikirlere ihtiyacım var :)

Not: Ayrıca home kurdum, Pro'nun özelliklerine ve arka planda gereksiz servisler olacağından dolayı Home kurdum :)

Satın aldıktan sonra size satıcı mail ile lisans anahtarını yolluyor, başka bir esprisi yok. Zaten çoğu kullanıcı oralardan lisans anahtarı alıyor.

N11'de 50 lira ve fatura yolluyorlar. 2 gün sonra ben de alacağım.
Satıcının linki var mı acaba?

Satın aldıktan sonra size satıcı mail ile lisans anahtarını yolluyor, başka bir esprisi yok. Zaten çoğu kullanıcı oralardan lisans anahtarı alıyor.

Kinguin de mail ile gönderilen lisans haricinde herhangi bir fatura vs gönderiliyor mu? Ayrıca gönderilen lisans mailinin örneğini nereden bulabilmem mümkün mü? Şirkete gösterip ona göre onaylarını alırım hiç değilse..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı