"<" ">" işaretlerinin sol tarafta olduğu klavyelerin özel adı var mı?

eLia

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-12500 4.60GHz 18MB
ASUS DUAL GeForce RTX 3070 V2 OC 8GB GDDR6 256Bit
ASUS PRIME B660M-K D4 Intel B660 LGA1700 DDR4 5333 HDMI VGA Çift M2 USB3.2 mATX Anakart
ADATA XPG Spectrix D41 TUF RGB 8GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram ×2
Kingston 1TB NV2 NVMe PCIE 4.0 Okuma 3500MB-Yazma 2100MB M.2 SSD (SNV2S/1000G)
CORSAIR iCUE 4000X RGB 750W 80+ Bronze Tempered Glass Siyah Mid Tower Kasa
Asus TUF Gaming VG27AQZ 27" 1ms 165Hz Oyuncu Monitörü
"</>" işaretlerinin klavyenin sol tarafındaki Shift tuşunun sağında bulunan bir oyuncu klavyesi arıyorum. Fakat bu özellikte klavyelerin ya da dizilimlerinin bir özel adı var mı bilmiyorum. Akakçede incelediğim bu kriterlere uyan bazı klavyeleri de markanın sayfasında incelediğimde dizilimin aslında öyle olmadığını farkettim.

Örneğin Gamepower Ogre: Gamepower Ogre RGB Kablolu Blue Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Markanın sayfasında baktığımda ise dizilim farklı: Ogre RGB Keyboard | GAMEPOWER

Diziliminin benim istediğim gibi olduğu klavyeleri nasıl bulabilirim?

Türkçe klavyelerde oluyor TR-Q klavye yani başkalarında vardır kesin ama hangileri bilmiyorum ayrıca us düzeninde olan klavyelerdede daha farklı bir şekilde var.
Son olarak bu klavyeyi alacaksan kesinlikle uzak dur çöp.

"</>" işaretlerinin klavyenin sol tarafındaki Shift tuşunun sağında bulunan bir oyuncu klavyesi arıyorum. Fakat bu özellikte klavyelerin ya da dizilimlerinin bir özel adı var mı bilmiyorum. Akakçede incelediğim bu kriterlere uyan bazı klavyeleri de markanın sayfasında incelediğimde dizilimin aslında öyle olmadığını farkettim.

Örneğin Gamepower Ogre: Gamepower Ogre RGB Kablolu Blue Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Markanın sayfasında baktığımda ise dizilim farklı: Ogre RGB Keyboard | GAMEPOWER

Diziliminin benim istediğim gibi olduğu klavyeleri nasıl bulabilirim?
Bildiğim kadarıyla Türkçe dizilimde o tuşlar solda, İngilizce dizilimde sağda.

Bendeki Corsair K55'te solda fakat laptopdaki klavyede sağda, eskiden de HP kullanıyorum onda solda idi. 3 klavyede Türkçe Q klavye. Nerede uygun boşluk bulurlarsa galiba, özel bir adı olduğunu sanmıyorum.

Bildiğim kadarıyla Türkçe dizilimde o tuşlar solda, İngilizce dizilimde sağda.
Türkçe dizilim olup o tuşları sağ tarafa yerleştirilmiş klavyeler de gördüm ben. Kafalarına göre takılıyorlar sanırım.

Türkçe klavyelerde oluyor TR-Q klavye yani başkalarında vardır kesin ama hangileri bilmiyorum ayrıca us düzeninde olan klavyelerdede daha farklı bir şekilde var.
Son olarak bu klavyeyi alacaksan kesinlikle uzak dur çöp.
Bunu almam zaten. Saber modeli hakkında ne düşünüyorsun?

Türkçe dizilim olup o tuşları sağ tarafa yerleştirilmiş klavyeler de gördüm ben. Kafalarına göre takılıyorlar sanırım.

Bunu almam zaten. Saber modeli hakkında ne düşünüyorsun?

Gamepower'ın tüm ürünlerinden uzak dur bu da çok kötü çöp.

Gamepower'ın tüm ürünlerinden uzak dur bu da çok kötü çöp.
Beğendiğin bir klavye var mı peki :) RGB, büyük enter tuşu, multimedya tuşları olan bir klavye önerebilir misin?

Geri
Yukarı