Çözüldü Isdone.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KIDsErBIA

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB RAM, 480 GB SSD,
Intel Core i3 5005 - 2.00 GHz,
Intel HD Graphics 5500 - VRAM: 128 MB,
32 bit 60 Hz ekran
FIFA 15 yüklerken böyle bir hata aldım. Nasıl çözerim yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• 16965108064979031708267574814283.jpg
    16965108064979031708267574814283.jpg
    303 KB · Görüntüleme: 1.140
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu da olabilir.

Oyunun kurulum dosyalarını mümkünse doğrudan bir diskin kök dizininde boşluk ve Türkçe karakter barındırmayan bir klasör oluşturup oraya atın. Sonra tekrar deneyin.

Ayrıca Windows kullanıcı klasörünüzde Türkçe karakter varsa bu da soruna neden olabilir? Windows'ta Türkçe karakter ve boşluk barındırmayan bir isimle yeni bir kullanıcı hesabı açıp da yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Dediklerinizi yaptım C de FIFA diye klasör açıp masaüstündeki FIFA15 klosorunu içine attım oradan açtım setupu sorun devam ediyor ama aklıma bir şey takıldı ben bu dosyayı telefondan indirim USB kablosuyla laptopuma atmıştım sorun ondan olabilir mi?

Dediklerinizi yaptım. C'de FIFA diye klasör açıp masaüstündeki FIFA15 klasörünü içine attım ve oradan açtım Setup'ı. Fakat sorun devam ediyor. Aklıma bir şey takıldı, ben bu dosyayı telefondan indirip USB kablosuyla laptopuma atmıştım. Sorun ondan olabilir mi?
Olabilir, ihtimali var. Zira telefondan bilgisayara aktarılan dosyalar protokol farkı nedeniyle bozuk aktarılabiliyor. Doğrudan bilgisayar üzerinden indirmeniz daha iyi olacaktır. Ayrıca zaten komşunun interneti ile 4 günde zar zor indirdiğinizi söylemişsiniz. Yani dosyanın bozuk inmiş veya bozuk aktarılmış olduğunu düşünüyorum.

Tese.

Olabilir, ihtimali var. Zira telefondan bilgisayara aktarılan dosyalar protokol farkı nedeniyle bozuk aktarılabiliyor. Doğrudan bilgisayar üzerinden indirmeniz daha iyi olacaktır. Ayrıca zaten komşunun interneti ile 4 günde zar zor indirdiğinizi söylemişsiniz. Yani dosyanın bozuk inmiş veya bozuk aktarılmış olduğunu düşünüyorum.

Teşekkür ederim sorun çözülmüştür.

Nasıl çözdüğünüzü yazabilir misiniz?

Hocam az önce konu bitti anladıminda yazmıştım ama az önce sahiden çözdüm. Kullanıcılar ortak belgelere gidiyoruz Steam klasörünü siliyoruz ve artık oyun açılıyor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FIFA 15 yüklerken böyle bir hata aldım. Nasıl çözerim yardım eder misiniz?
biraz geç cevap veriyorum ama başkaları için yararı dokunur diye yazmak istedim çözüm için sistem dilini ingilizce abd veya united states olarak değiştirmek yetiyor arkadaşlar herhangi bi dll dosyası atmanıza gerek yok eğer faydası olduysa rica ederim sağlıklı günler

Yeni konular

Geri
Yukarı